I. liga, 30.5.2010 Bělá - Vsetín 1 : 6:

D. Čukan pkeUa (31.05.2010 11:04): Sestavy :
domácí - 1D Kapitola J.,Rožek D./2D Petr,Kapitola M./3D Rožek M.,Kašpar (Červinka )/1T Kapitola J.,Rabas,Červinka (Kapitola M.,Remeš)/2T Petr,Rožek M.,Rožek D.(Sedliak)/S Rožek D.
hosté - 1D Novosad,Nezval/2D Padyšák,Gebel/3D Gargulák,Vichtora/1T Novosad,Gargulák,Gebel/2T Padyšák,Vichtora,Nezval/S Novosad

Vývoj skóre : 0:1 (6:10,9:10),1:1 (7:10,10:6,10:9),1:2 (6:10,8:10),1:3 (3:10,10:8,8:10),1:4(5:10,7:10),1:5 (3:10,4:10),1:6 (4:10,8:10).

Pro nepříznivé počasí se utkání hrálo v hale.
V 1D-1D začala domácí formace v I. setu trochu vlažněji a hosté excelovali (zejména Nezval-byl snad stoprocentně úspěšný). Ve II. setu domácí zabojovali (ale pořád to nebyl ten "jejich" výkon), hosté však koncovku zvládli. I do 2D-2D vstoupili lépe hosté, zatímco domácí se potýkali se špatnou přípravou útoku ("chytli" se až při 1:5) a set už zachránit nešlo. Ve II. ale začali hrát lépe, soupeř pod tlakem 2x chyboval a šlo se do III. dějství. Byť jsme měli první útok, do vedení šli hosté. Vedli už 7:9, ale ani to nebylo (naštěstí) dost - po snížení na 8:9 jsme 2x ubránili Bačíka a zápas vybojovali (bohužel to byla labutí píseň a pouze záchrana od potupného kanára, jak se ukázalo později). V 1T-1T předvedla domácí formace nepříliš povedený výkon a zkušený Novosad na kurtu panoval, což se příliš nezměnilo ani naším střídáním. Ještě jednou (naposled) jsme v 2T-2T byli hostům alespoň důstojným protivníkem (vyjma I. setu - to byl nářez). Od II. setu ale kluci bojovali a bylo to vyrovnané až do koncovky III. setu, ale hosté byli lepší a jistější. Ve zbylých duelech už náš výkon skoro nestojí za komentář. V S-S nedal Marek Novosad Davidovi žádnou šanci, zahrál skvěle (za zmínku stojí, že David přiznal soupeři dobrý servis, který sudí pískli jako aut). V 3D-3D to bylo opět "na nervy" - hosté si v klidu připravovali a zakončovali své útoky, domácí se nedokázali poprat ani se svou vlastní nervozitou a nejistotou. A ani závěrečný duel 1T-2T přes prostřídání 5 hráčů nebyl lepší - náš nedobrý výkon neměl proti spolehlivému výkonu hostí šanci.
Hosté nás jednoduše "přejeli" i v oslabené sestavě, nám chyběla kromě kvality i vůle po vítězství a bojovnost ve větší části utkání.
Utkání odpískali rozhodčí Křepelka a Lokaj velmi dobře, jenom jedinkrát byl jejich verdikt sporný a hosté (oprávněně) protestovali.
Do haly v Chrasti přišlo fandit jen několik skalných příznivců.