I. liga, 12.6.2010 Bělá - Č. Brod 4 : 6:

D. Čukan EbhQg (20.06.2010 18:13): Sestavy :
domácí - 1D Kapitola J.,Rožek D./2D Petr,Kapitola M./3D Rožek M.,Kašpar (Červinka)/1T Petr,Rožek M.,Rožek D.(Kašpar)/2T Kapitola J.,Remeš,Červinka (Kapitola M.,Rabas)/S Rožek M.
hosté - 1D Janík,Vokáč/2D Kaděra M.,Vedral/3D Cibulka,Sýkora/1T Kaděra M.,Sýkora, Cibulka/2T Vokáč,Janík,Vedral (Majer)/S Vedral

Vývoj skóre : 0:1 (7:10,6:10),0:2 (10:9,9:10,7:10),0:3 (10:9,8:10,9:10),0:4 (5:10,4:10),0:5(8:10,10:7,6:10),1:5 (10:9,10:5),2:5 (10:7,10:9),3:5 (6:10,10:8,10:9),4:5 (10:9,10:8),4:6 (9:10,8:10).

Utkání začalo jako zlý sen domácích.
V 1D-1D domácí elitní formace zahrála pod psa, řada útoků do hráče, nic v obraně, žádná bojovnost...zatímco hosté v pohodě (Vokáč bez chyby). V 2D-2D jsme šťastně vybojovali I. set, ale v klíčovém momentě toho II. po chyceném útoku Martin zbytečně razantní útok 10 cm do autu a byl tu III. set. Ten 3 kiksy daroval hostům Michal. Vstup do 1T-1T jsme měli ještě katastrofičtější-mizerná obrana i náhra, chyba za chybou... Když to bylo o šest pro hosty, šel dolů bezkrevný a odevzdaný David (a špatně to nesl...). Naší hře to však prospělo, Lukáš "zavřel" pole, zlepšila se náhra - z 2:8 jsme dotáhli na 6:8 a z 6:9 ještě dokázali s klikou set urvat!! Ve II. ale Martin udělal několik útočných chyb a když ve III. nevyužil dvě možnosti rozhodnout, zápas získali hosté. Výkon naší sestavy v 2T-2T byl tristní, nasekali jsme chyb na několik zápasů. A korunu všemu nasadil zápas 3D-3D. Po zbytečně promrhaném I. setu jsme ten II. hladce získali, ve III. jsme šli do vedení a najednou šlus-5 bodů v řadě pro hosty!!! V S-S z hostujícího mladíka čišelo sebevědomí, ale právě to se mu asi stalo osudným. V I. setu, kdy měl herně navrch a Miloš byl nervózní, promrhal Vedral 2x šanci odskočit zbytečnou hrou na parádu a set nešťastně ztratil. To ho natolik rozhodilo, že už se nechytil a Miloš svůj velmi dobrý výkon korunoval výhrou. V 1T-2T si naše sestava bez Davida poradila s hosty poměrně jistě, jen v závěru II. setu promarnila dvoubodové vedení. I další trojku jsme v 2T-1T po boji vydřeli posledním možným míčem ve III. setu, když skvěle zahrál v útoku hlavně Jirka a dobře fungovala obrana. V 1D-2D se "vrátil" do zápasu David a s Jrkou podali zcela jiný výkon, než na začátku. Nedařilo se jim sice, jako v jiných zápasech, ale bodík vydřeli. V posledním duelu 2D-1D byli již hosté značně nervózní, my jsme jim navíc pomohli několika nepřipravenými útoky a zápas (a tím i celé utkání) jsme těsně projeli-hostům hlasitě spadl kámen ze srdce.
Utkání velmi dobře odřídil jediný sudí (!?) Křepelka.