I. liga, 19.6.2010 Bělá - Zruč-Senec 5 : 5:

D. Čukan EbhQg (20.06.2010 18:51): domácí - 1D Kapitola J.,Rožek D./2D Petr,Kapitola M./3D Rožek M.,Kašpar (Červinka)/1T Petr,Rožek M.,Rožek D. (Kašpar)/2T Červinka, Remeš,Kapitola J./S Rožek D.
hosté - 1D Holub, Vaňourek (Kovanda)/2D Štolka,Stehlík/3D Urban,Škudrna/1T Štolka,Kovanda,Stehlík/2T Holub,Vaňourek,Urban (Škudrna)/S Stehlík

Vývoj skóre : 1:0 (10:4,8:10,10:9),1:1 (8:10,10:6,8:10),1:2 (9:10,10:8,9:10),2:2 (10:8,10:7),2:3(9:10,4:10),3:3 (10:5,10:6),4:3 (9:10,10:9,10:8),4:4 (7:10,8:10),4:5 (8:10,5:10),5:5 (10:7,10:5).

V 1D-1D hosté improvizovali se sestavou a v I. setu jim to nešlo (5 nebo 6x kiks). To nás trochu ukolébalo a II. set jsme trošku podcenili, zatímco se na druhé straně rozehrál Z. Holub. Ve III. jsme dotahovali ztrátu a povedlo se s notnou dávkou štěstí. V 2D-2D Martin s Michalem zase trápili hostující tahouny, zápas rozhodly naše 2 neproměněné útoky. V 1T-1T jsme utrpěli (jak se ukázalo později) klíčovou prohru. V I. setu jsme vedli 9:7, ale Martin dvěma auty set daroval hostům a ve III. jsme vedli 9:8, ale nedokázali zakončit (byl to zápas výborné úrovně, našponovaný až do konce). V 2T-2T si Jirkova trojka poradila s Holubovou formací, byť výkon nebyl nijak oslnivý. V 3D-3D naše formace předvedla mizerný začátek (Miloš), po střídáních jsme se trochu zvedli, ale koncovku zvládl lépe soupeř a II. set už byl "pod dekou". Naopak v S-S David předvedl kvalitní výkon a trpělivě se soupeři vzdaloval až k hladkému vítězství. V 1T-2T si opět v koncovce I. setu naše sestava neporadila s oslabenou sestavou hostí a bylo třeba míchat sestavou, až jsme (i s pomocí několika soupeřových chyb) našli naštěstí tu vítěznou. V 2T-1T však Štolkova formace opět nezaváhala a v dalším kvalitním duelu měla navrch. A když vzápětí v souboji elitních deblů (1D-2D) hosté po výborném výkonu přehráli domácí sestavu, museli jsme v posledním duelu 2D-1D zachraňovat remízu, což se díky klidnému a povedenému výkonu povedlo.
Utkání velmi dobře odřídili sudí Lokaj a Blaha a 25 domácích diváků nám zatleskalo za bod i předvedenou hru.