NOHEJBAL PARDUBICE |
ROZLOSOVÁNÍ - OKRES |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nohejbal II. třída
2016 |
kolo |
datum |
|
|
|
kolo |
datum |
|
|
1 |
14.4. |
Klenovka |
Němčice "B" |
|
7 |
26.5. |
Kučerka "B" |
Němčice "B" |
|
|
Benešovice "A" |
Mnětice "B" |
|
|
|
Dražkovice |
Nemošice "B" |
|
|
NC Bořice |
Dražkovice |
|
|
|
Mnětice "B" |
Dynamo "B" |
|
|
Trnová "B" |
Kučerka "B" |
|
|
|
Klenovka |
NC ROTR |
|
|
Bohdaneč |
Nemošice "B" |
|
|
|
Benešovice "A" |
Bohdaneč |
|
|
NC ROTR |
Dynamo "B" |
|
|
|
NC Bořice |
Trnová "B" |
2 |
21.4. |
Němčice "B" |
NC ROTR |
|
8 |
2.6. |
Němčice "B" |
NC Bořice |
|
|
Dynamo "B" |
Bohdaneč |
|
|
|
Trnová "B" |
Benešovice "A" |
|
|
Nemošice "B" |
Trnová "B" |
|
|
|
Bohdaneč |
Klenovka |
|
|
Kučerka "B" |
NC Bořice |
|
|
|
NC ROTR |
Mnětice "B" |
|
|
Dražkovice |
Benešovice "A" |
|
|
|
Dynamo "B" |
Dražkovice |
|
|
Mnětice "B" |
Klenovka |
|
|
|
Nemošice "B" |
Kučerka "B" |
3 |
28.4. |
Mnětice "B" |
Němčice "B" |
|
9 |
9.6. |
Nemošice "B" |
Němčice "B" |
|
|
Klenovka |
Dražkovice |
|
|
|
Kučerka "B" |
Dynamo "B" |
|
|
Benešovice "A" |
Kučerka "B" |
|
|
|
Dražkovice |
NC ROTR |
|
|
NC Bořice |
Nemošice "B" |
|
|
|
Mnětice "B" |
Bohdaneč |
|
|
Trnová "B" |
Dynamo "B" |
|
|
|
Klenovka |
Trnová "B" |
|
|
Bohdaneč |
NC ROTR |
|
|
|
Benešovice "A" |
NC Bořice |
4 |
5.5. |
Němčice "B" |
Bohdaneč |
|
10 |
16.6. |
Němčice "B" |
Benešovice "A" |
|
|
NC ROTR |
Trnová "B" |
|
|
|
NC Bořice |
Klenovka |
|
|
Dynamo "B" |
NC Bořice |
|
|
|
Trnová "B" |
Mnětice "B" |
|
|
Nemošice "B" |
Benešovice "A" |
|
|
|
Bohdaneč |
Dražkovice |
|
|
Kučerka "B" |
Klenovka |
|
|
|
NC ROTR |
Kučerka "B" |
|
|
Dražkovice |
Mnětice "B" |
|
|
|
Dynamo "B" |
Nemošice "B" |
5 |
12.5. |
Dražkovice |
Němčice "B" |
|
11 |
23.6. |
Dynamo "B" |
Němčice "B" |
|
|
Mnětice "B" |
Kučerka "B" |
|
|
|
Nemošice "B" |
NC ROTR |
|
|
Klenovka |
Nemošice "B" |
|
|
|
Kučerka "B" |
Bohdaneč |
|
|
Benešovice "A" |
Dynamo "B" |
|
|
|
Dražkovice |
Trnová "B" |
|
|
NC Bořice |
NC ROTR |
|
|
|
Mnětice "B" |
NC Bořice |
|
|
Trnová "B" |
Bohdaneč |
|
|
|
Klenovka |
Benešovice "A" |
6 |
19.5. |
Němčice "B" |
Trnová "B" |
|
Hrací dny
- ČTVRTEK - začátky v 16:30 hodin |
|
|
Bohdaneč |
NC Bořice |
|
Zápisy
zasílat na adresu: Martin
Suchánek |
|
|
NC ROTR |
Benešovice "A" |
|
Lonkova
484, 530 09 Pardubice |
|
|
Dynamo "B" |
Klenovka |
|
Hlášení
výsledků: +420 720 620 898 |
|
|
Nemošice "B" |
Mnětice "B" |
|
e-mail:
martin.suchanek63@seznam.cz |
|
|
Kučerka "B" |
Dražkovice |
|
okresní
přebory |
|
|
|
|
|
trojky 21.5. Dynamo |
|
|
|
|
|
dvojky 22.5. Dynamo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Info o
nohejbalu v kraji Pardubice je na: |
http://nohejbal-pardubice.com |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uzávěrka zápisů 30. června - vylosování podzimní části do 15.
července. |
|
|
Zahájení 25. srpna ! |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|