Po skončení nadstavbové části dělené soutěže o pořadí družstev rozhoduje konečná tabulka.
V případě rovnosti bodů rozhoduje o umístění na kterémkoli místě:
- vzájemné utkání v nadstavbové části soutěže
- vyšší počet zápasových bodů ze vzájemných utkání nadstavbové části v případě, že se jedná o 3 a více družstev
- rozdíl setů ze vzájemných utkání
- rozdíl míčů ze vzájemných utkání
- ve stejném pořadí ze všech utkání
- los
Konečná tabulka soutěže 03.10.2016 09:42
utkání zápasové body
Družstvo celkem + - + - Body
================================================================================
1 SK Šamani Benešovice "A" 16 15 1 81 31 30
2 TJ Sokol Mnětice "B" 16 11 5 68 44 22
3 NC Němčice "B" 16 11 5 65 47 22
4 TJ Dynamo Pardubice "B" 16 10 6 64 48 20
5 NC Bořice 16 9 7 66 46 18
6 NTK Sokol Lázně Bohdaneč 16 8 8 60 52 16
Stejnost bodů:
13 NC Němčice "B" TJ Sokol Mnětice "B" 1:6
okres II. třída 03.10.2016 09:42
------------------------------------------------------------------
16 NTK Sokol Lázně Bohdaneč TJ Sokol Mnětice "B" 2:5
16 NC Bořice TJ Dynamo Pardubice "B" 4:3
16 SK Šamani Benešovice "A" NC Němčice "B" 5:2
15 NTK Sokol Lázně Bohdaneč NC Němčice "B" 4:3
15 TJ Dynamo Pardubice "B" SK Šamani Benešovice "A" 4:3
15 NC Bořice TJ Sokol Mnětice "B" 3:4
14 NC Bořice NTK Sokol Lázně Bohdaneč 2:5
14 TJ Sokol Mnětice "B" SK Šamani Benešovice "A" 2:5
14 NC Němčice "B" TJ Dynamo Pardubice "B" 4:3
13 NTK Sokol Lázně Bohdaneč TJ Dynamo Pardubice "B" 3:4
13 NC Němčice "B" TJ Sokol Mnětice "B" 1:6
13 NC Bořice SK Šamani Benešovice "A" 3:4
12 NTK Sokol Lázně Bohdaneč SK Šamani Benešovice "A" 3:4
12 NC Bořice NC Němčice "B" 6:1
12 TJ Dynamo Pardubice "B" TJ Sokol Mnětice "B" 2:5
Konečná tabulka soutěže 03.10.2016 09:42
utkání zápasové body
Družstvo celkem + - + - Body
================================================================================
7 SKDH Trnová "B" 16 9 7 59 53 18
8 NC ROTR 16 8 8 55 57 16
9 Kučerka - Hůrka "B" 16 6 10 57 55 12
10 NK Klondajk Klenovka 16 5 11 42 70 10
11 SK Nemošice "B" 16 4 12 44 68 8
12 SK Dražkovice 16 0 16 11 101 0
okres II. třída 03.10.2016 09:42
------------------------------------------------------------------
16 SK Nemošice "B" SK Dražkovice 7:0
16 NK Klondajk Klenovka Kučerka - Hůrka "B" 4:3
16 SKDH Trnová "B" NC ROTR 4:3
15 NC ROTR SK Dražkovice 6:1
15 Kučerka - Hůrka "B" SKDH Trnová "B" 4:3
15 SK Nemošice "B" NK Klondajk Klenovka 3:4
14 SK Dražkovice NK Klondajk Klenovka 0:7
14 SKDH Trnová "B" SK Nemošice "B" 4:3
14 Kučerka - Hůrka "B" NC ROTR 3:4
13 SK Dražkovice Kučerka - Hůrka "B" 0:7
13 NC ROTR SK Nemošice "B" 2:5
13 SKDH Trnová "B" NK Klondajk Klenovka 5:2
12 SKDH Trnová "B" SK Dražkovice 4:3
12 NC ROTR NK Klondajk Klenovka 5:2
12 Kučerka - Hůrka "B" SK Nemošice "B" 6:1
--------------------------------------------------------------------------------
Konečná tabulka jarní části soutěže 27.06.2016 08:35
utkání zápasové body
Družstvo celkem + - + - Body
================================================================================
1 SK Šamani Benešovice "A" 11 11 0 60 17 22
2 NC Němčice "B" 11 10 1 54 23 20
3 TJ Dynamo Pardubice "B" 11 8 3 48 29 16
4 TJ Sokol Mnětice "B" 11 7 4 46 31 14
5 NC Bořice 11 7 4 48 29 14
6 NTK Sokol Lázně Bohdaneč 11 6 5 43 34 12
7 SKDH Trnová "B" 11 5 6 39 38 10
8 NC ROTR 11 5 6 35 42 10
9 Kučerka - Hůrka "B" 11 3 8 34 43 6
10 SK Nemošice "B" 11 2 9 25 52 4
11 NK Klondajk Klenovka 11 2 9 23 54 4
12 SK Dražkovice 11 0 11 7 70 0
Stejnost bodů:
11 TJ Sokol Mnětice "B" NC Bořice 5:2
4 NC ROTR SKDH Trnová "B" 2:5
5 NK Klondajk Klenovka SK Nemošice "B" 2:5
okres II. třída 27.06.2016 08:10
------------------------------------------------------------------
11 TJ Dynamo Pardubice "B" NC Němčice "B" 3:4
11 SK Nemošice "B" NC ROTR 1:6
11 Kučerka - Hůrka "B" NTK Sokol Lázně Bohdaneč 2:5
11 SK Dražkovice SKDH Trnová "B" 0:7
11 TJ Sokol Mnětice "B" NC Bořice 5:2
11 NK Klondajk Klenovka SK Šamani Benešovice "A" 1:6
10 NC Němčice "B" SK Šamani Benešovice "A" 2:5
10 NC Bořice NK Klondajk Klenovka 5:2
10 SKDH Trnová "B" TJ Sokol Mnětice "B" 2:5
10 NTK Sokol Lázně Bohdaneč SK Dražkovice 4:3
10 NC ROTR Kučerka - Hůrka "B" 4:3
10 TJ Dynamo Pardubice "B" SK Nemošice "B" 5:2
9 SK Nemošice "B" NC Němčice "B" 2:5
9 Kučerka - Hůrka "B" TJ Dynamo Pardubice "B" 3:4
9 SK Dražkovice NC ROTR 1:6
9 TJ Sokol Mnětice "B" NTK Sokol Lázně Bohdaneč 4:3
9 NK Klondajk Klenovka SKDH Trnová "B" 4:3
9 SK Šamani Benešovice "A" NC Bořice 5:2
8 NC Němčice "B" NC Bořice 4:3
8 SKDH Trnová "B" SK Šamani Benešovice "A" 2:5
8 NTK Sokol Lázně Bohdaneč NK Klondajk Klenovka 6:1
8 NC ROTR TJ Sokol Mnětice "B" 4:3
8 TJ Dynamo Pardubice "B" SK Dražkovice 6:1
8 SK Nemošice "B" Kučerka - Hůrka "B" 1:6
7 Kučerka - Hůrka "B" NC Němčice "B" 1:6
7 SK Dražkovice SK Nemošice "B" 0:7
7 TJ Sokol Mnětice "B" TJ Dynamo Pardubice "B" 3:4
7 NK Klondajk Klenovka NC ROTR 2:5
7 SK Šamani Benešovice "A" NTK Sokol Lázně Bohdaneč 5:2
7 NC Bořice SKDH Trnová "B" 7:0
6 NC Němčice "B" SKDH Trnová "B" 4:3
6 NTK Sokol Lázně Bohdaneč NC Bořice 3:4
6 NC ROTR SK Šamani Benešovice "A" 2:5
6 TJ Dynamo Pardubice "B" NK Klondajk Klenovka 6:1
6 SK Nemošice "B" TJ Sokol Mnětice "B" 2:5
6 Kučerka - Hůrka "B" SK Dražkovice 7:0
5 SK Dražkovice NC Němčice "B" 0:7
5 TJ Sokol Mnětice "B" Kučerka - Hůrka "B" 5:2
5 NK Klondajk Klenovka SK Nemošice "B" 2:5
5 SK Šamani Benešovice "A" TJ Dynamo Pardubice "B" 5:2
5 NC Bořice NC ROTR 5:2
5 SKDH Trnová "B" NTK Sokol Lázně Bohdaneč 1:6
4 NC Němčice "B" NTK Sokol Lázně Bohdaneč 5:2
4 NC ROTR SKDH Trnová "B" 2:5
4 TJ Dynamo Pardubice "B" NC Bořice 4:3
4 SK Nemošice "B" SK Šamani Benešovice "A" 0:7
4 Kučerka - Hůrka "B" NK Klondajk Klenovka 6:1
4 SK Dražkovice TJ Sokol Mnětice "B" 0:7
3 TJ Sokol Mnětice "B" NC Němčice "B" 2:5
3 NK Klondajk Klenovka SK Dražkovice 6:1
3 SK Šamani Benešovice "A" Kučerka - Hůrka "B" 6:1
3 NC Bořice SK Nemošice "B" 4:3
3 SKDH Trnová "B" TJ Dynamo Pardubice "B" 4:3
3 NTK Sokol Lázně Bohdaneč NC ROTR 5:2
2 NC Němčice "B" NC ROTR 6:1
2 TJ Dynamo Pardubice "B" NTK Sokol Lázně Bohdaneč 5:2
2 SK Nemošice "B" SKDH Trnová "B" 0:7
2 Kučerka - Hůrka "B" NC Bořice 1:6
2 SK Dražkovice SK Šamani Benešovice "A" 1:6
2 TJ Sokol Mnětice "B" NK Klondajk Klenovka 5:2
1 NK Klondajk Klenovka NC Němčice "B" 1:6
1 SK Šamani Benešovice "A" TJ Sokol Mnětice "B" 5:2
1 NC Bořice SK Dražkovice 7:0
1 SKDH Trnová "B" Kučerka - Hůrka "B" 5:2
1 NTK Sokol Lázně Bohdaneč SK Nemošice "B" 5:2
1 NC ROTR TJ Dynamo Pardubice "B" 1:6