Po skončení nadstavbové části dělené soutěže o pořadí družstev rozhoduje konečná tabulka.
V případě rovnosti bodů rozhoduje o umístění na kterémkoli místě:
- vzájemné utkání v nadstavbové části soutěže
- vyšší počet zápasových bodů ze vzájemných utkání nadstavbové části v případě, že se jedná o 3 a více družstev
- rozdíl setů ze vzájemných utkání
- rozdíl míčů ze vzájemných utkání
- ve stejném pořadí ze všech utkání
- los
Konečná tabulka soutěže 3.10.2016 10:11
utkání zápasové body
Družstvo celkem + - + - Body
================================================================================
1 Sokol Dolní Ředice 13 12 1 68 23 24
2 Sokol Čeperka 13 10 3 58 33 20
3 NK Libišany 13 8 5 50 41 16
4 SK Borek "B" 13 6 7 42 49 12
5 SK Šamani Benešovice "B" 13 6 7 50 41 12
6 FK Přelouč 13 6 7 45 46 12
Stejnost bodů:
|
SK Šamani Benešovice "B" |
FK Přelouč |
SK Borek "B" |
body |
pořadí |
SK Šamani Benešovice "B" |
|
4:3 |
3:4 |
2 |
2 |
FK Přelouč |
3:4 |
|
2:5 |
0 |
3 |
SK Borek "B" |
4:3 |
5:2 |
|
4 |
1 |
okres III. třída 29.09.2016 08:37
------------------------------------------------------------------
14 SK Šamani Benešovice "B" NK Libišany 3:4
14 Sokol Čeperka SK Borek "B" 5:2
14 Sokol Dolní Ředice FK Přelouč 7:0
13 SK Šamani Benešovice "B" FK Přelouč 4:3
13 Sokol Čeperka Sokol Dolní Ředice 7:0
13 SK Borek "B" NK Libišany 2:5
12 SK Borek "B" SK Šamani Benešovice "B" 4:3
12 Sokol Dolní Ředice NK Libišany 5:2
12 FK Přelouč Sokol Čeperka 2:5
11 SK Šamani Benešovice "B" Sokol Čeperka 4:3
11 NK Libišany FK Přelouč 5:2
11 SK Borek "B" Sokol Dolní Ředice 3:4
10 Sokol Dolní Ředice SK Šamani Benešovice "B" 5:2
10 SK Borek "B" FK Přelouč 5:2
10 NK Libišany Sokol Čeperka 3:4
Konečná tabulka soutěže 15.09.2016 07:40
utkání zápasové body
Družstvo celkem + - + - Body
================================================================================
7 NK Jaroslav 10 3 7 28 42 6
8 NK Strašov 10 2 8 17 53 4
9 TJ Sokol Staré Jesenčany 10 1 9 20 50 2
okres III. třída 15.09.2016 07:40
------------------------------------------------------------------
12 volno NK Strašov :
12 NK Jaroslav TJ Sokol Staré Jesenčany 5:2
11 TJ Sokol Staré Jesenčany volno :
11 NK Jaroslav NK Strašov 5:2
10 volno NK Jaroslav :
10 TJ Sokol Staré Jesenčany NK Strašov 2:5
--------------------------------------------------------------------------------
Konečná tabulka jarní části soutěže 27.06.2016 09:23
utkání zápasové body
Družstvo celkem + - + - Body
================================================================================
1 Sokol Dolní Ředice 8 8 0 47 9 16
2 FK Přelouč 8 6 2 36 20 12
3 Sokol Čeperka 8 6 2 34 22 12
4 NK Libišany 8 5 3 31 25 10
5 SK Borek "B" 8 4 4 26 30 8
6 SK Šamani Benešovice "B" 8 4 4 34 22 8
7 NK Jaroslav 8 1 7 18 38 2
8 TJ Sokol Staré Jesenčany 8 1 7 16 40 2
9 NK Strašov 8 1 7 10 46 2
Stejnost bodů:
3 Sokol Čeperka FK Přelouč 3:4
1 SK Šamani Benešovice "B" SK Borek "B" 3:4
8 TJ Sokol Staré Jesenčany NK Jaroslav 2:5
2 NK Strašov TJ Sokol Staré Jesenčany 2:5
6 NK Strašov NK Jaroslav 4:3
|
TJ Sokol Staré Jesenčany |
NK Jaroslav |
NK Strašov |
body |
score |
+ / - |
pořadí |
TJ Sokol Staré Jesenčany |
|
2:5 |
5:2 |
2 |
7:7 |
0 |
2 |
NK Jaroslav |
5:2 |
|
3:4 |
2 |
8:6 |
2 |
1 |
NK Strašov |
2:5 |
4:3 |
|
2 |
6:8 |
-2 |
3 |
okres III. třída 23.06.2016 07:18
------------------------------------------------------------------
9 NK Strašov volno :
9 FK Přelouč NK Libišany 4:3
9 SK Borek "B" TJ Sokol Staré Jesenčany 5:2
9 NK Jaroslav SK Šamani Benešovice "B" 0:7
9 Sokol Dolní Ředice Sokol Čeperka 7:0
8 volno Sokol Čeperka :
8 SK Šamani Benešovice "B" Sokol Dolní Ředice 3:4
8 TJ Sokol Staré Jesenčany NK Jaroslav 2:5
8 NK Libišany SK Borek "B" 6:1
8 NK Strašov FK Přelouč 0:7
7 FK Přelouč volno :
7 SK Borek "B" NK Strašov 6:1
7 NK Jaroslav NK Libišany 3:4
7 Sokol Dolní Ředice TJ Sokol Staré Jesenčany 7:0
7 Sokol Čeperka SK Šamani Benešovice "B" 4:3
6 volno SK Šamani Benešovice "B" :
6 TJ Sokol Staré Jesenčany Sokol Čeperka 2:5
6 NK Libišany Sokol Dolní Ředice 2:5
6 NK Strašov NK Jaroslav 4:3
6 FK Přelouč SK Borek "B" 6:1
5 SK Borek "B" volno :
5 NK Jaroslav FK Přelouč 3:4
5 Sokol Dolní Ředice NK Strašov 7:0
5 Sokol Čeperka NK Libišany 6:1
5 SK Šamani Benešovice "B" TJ Sokol Staré Jesenčany 5:2
4 volno TJ Sokol Staré Jesenčany :
4 NK Libišany SK Šamani Benešovice "B" 5:2
4 NK Strašov Sokol Čeperka 1:6
4 FK Přelouč Sokol Dolní Ředice 2:5
4 SK Borek "B" NK Jaroslav 5:2
3 NK Jaroslav volno :
3 Sokol Dolní Ředice SK Borek "B" 5:2
3 Sokol Čeperka FK Přelouč 3:4
3 SK Šamani Benešovice "B" NK Strašov 7:0
3 TJ Sokol Staré Jesenčany NK Libišany 2:5
2 volno NK Libišany :
2 NK Strašov TJ Sokol Staré Jesenčany 2:5
2 FK Přelouč SK Šamani Benešovice "B" 3:4
2 SK Borek "B" Sokol Čeperka 2:5
2 NK Jaroslav Sokol Dolní Ředice 0:7
1 Sokol Dolní Ředice volno :
1 Sokol Čeperka NK Jaroslav 5:2
1 SK Šamani Benešovice "B" SK Borek "B" 3:4
1 TJ Sokol Staré Jesenčany FK Přelouč 1:6
1 NK Libišany NK Strašov 5:2