Po skončení nadstavbové části dělené soutěže o pořadí družstev
rozhoduje konečná tabulka.
V případě rovnosti bodů
rozhoduje o umístění na kterémkoli místě:
- vzájemné utkání v
nadstavbové části soutěže
- vyšší počet zápasových
bodů ze vzájemných utkání nadstavbové části v případě, že se jedná o 3 a více
družstev
- rozdíl setů ze vzájemných
utkání
- rozdíl míčů ze vzájemných
utkání
- ve stejném pořadí ze všech
utkání
- los
2.10.2017 7:45
Konečná
tabulka soutěže |
|||||||
|
|
Utkání |
Zápasové |
|
|||
|
družstvo |
celkem |
+ |
- |
body + |
body - |
Body celkem |
1 |
TJ Dynamo Pardubice "A" |
14 |
13 |
1 |
74 |
24 |
26 |
2 |
TJ Sokol Mnětice "A" |
13 |
11 |
2 |
62 |
29 |
22 |
3 |
T.J. Sokol
Holice "B" |
13 |
9 |
4 |
56 |
35 |
18 |
4 |
Kučerka - Hůrka "A" |
14 |
7 |
7 |
50 |
48 |
14 |
5 |
SK Nemošice "A" |
14 |
5 |
9 |
45 |
53 |
10 |
6 |
TJ Spartak Slatiňany |
14 |
5 |
9 |
38 |
60 |
10 |
Konečná
tabulka soutěže |
|||||||
|
|
Utkání |
Zápasové |
|
|||
|
družstvo |
celkem |
+ |
- |
body + |
body - |
Body celkem |
7 |
SK Šamani Benešovice "A" |
12 |
6 |
6 |
39 |
45 |
12 |
8 |
SKDH Trnová "A" |
12 |
5 |
7 |
39 |
45 |
10 |
9 |
NK Kladina |
12 |
2 |
10 |
29 |
55 |
4 |
10 |
SK Borek "A" |
12 |
2 |
10 |
23 |
61 |
4 |
Stejnost bodů
12 |
SK Borek "A" |
NK Kladina |
3 : 4 |
12 |
TJ Spartak Slatiňany |
SK Nemošice "A" |
2 : 5 |
14 |
SK Nemošice "A" |
Kučerka - Hůrka "A" |
0 : 7 |
14 |
TJ Spartak Slatiňany |
T.J. Sokol
Holice "B" |
4 : 3 |
14 |
TJ Dynamo Pardubice "A" |
TJ Sokol Mnětice "A" |
6 : 1 |
13 |
TJ Sokol Mnětice "A" |
SK Nemošice "A" |
6 : 1 |
13 |
T.J. Sokol
Holice "B" |
TJ Dynamo Pardubice "A" |
2 : 5 |
13 |
Kučerka - Hůrka "A" |
TJ Spartak Slatiňany |
4 : 3 |
12 |
TJ Spartak Slatiňany |
SK Nemošice "A" |
2 : 5 |
12 |
TJ Dynamo Pardubice "A" |
Kučerka - Hůrka "A" |
7 : 0 |
12 |
TJ Sokol Mnětice "A" |
T.J. Sokol
Holice "B" |
4 : 3 |
11 |
SK Nemošice "A" |
T.J. Sokol
Holice "B" |
2 : 5 |
11 |
Kučerka - Hůrka "A" |
TJ Sokol Mnětice "A" |
2 : 5 |
11 |
TJ Spartak Slatiňany |
TJ Dynamo Pardubice "A" |
1 : 6 |
10 |
SK Nemošice "A" |
TJ Dynamo Pardubice "A" |
1 : 6 |
10 |
TJ Sokol Mnětice "A" |
TJ Spartak Slatiňany |
7 : 0 |
10 |
T.J. Sokol
Holice "B" |
Kučerka - Hůrka "A" |
4 : 3 |
12 |
SK Borek "A" |
NK Kladina |
3 : 4 |
12 |
SK Šamani Benešovice "A" |
SKDH Trnová "A" |
5 : 2 |
11 |
SK Šamani Benešovice "A" |
NK Kladina |
4 : 3 |
11 |
SK Borek "A" |
SKDH Trnová "A" |
2 : 5 |
10 |
NK Kladina |
SKDH Trnová "A" |
2 : 5 |
10 |
SK Šamani Benešovice "A" |
SK Borek "A" |
4 : 3 |
--------------------------------------------------------------------------------
28.6.2017 8:25
Konečná tabulka jarní části
soutěže
|
|
Utkání |
Zápasové |
|
|||
|
družstvo |
celkem |
+ |
- |
body + |
body - |
Body celkem |
1 |
TJ Dynamo Pardubice "A" |
9 |
8 |
1 |
44 |
19 |
16 |
2 |
TJ Sokol Mnětice "A" |
9 |
8 |
1 |
43 |
20 |
16 |
3 |
T.J. Sokol
Holice "B" |
9 |
7 |
2 |
42 |
21 |
14 |
4 |
Kučerka - Hůrka "A" |
9 |
5 |
4 |
34 |
29 |
10 |
5 |
TJ Spartak Slatiňany |
9 |
4 |
5 |
28 |
35 |
8 |
6 |
SK Nemošice "A" |
9 |
4 |
5 |
36 |
27 |
8 |
7 |
SKDH Trnová "A" |
9 |
3 |
6 |
27 |
36 |
6 |
8 |
SK Šamani Benešovice "A" |
9 |
3 |
6 |
26 |
37 |
6 |
9 |
SK Borek "A" |
9 |
2 |
7 |
15 |
48 |
4 |
10 |
NK Kladina |
9 |
1 |
8 |
20 |
43 |
2 |
Stejnost bodů:
7 |
TJ Sokol Mnětice "A" |
TJ Dynamo Pardubice "A" |
3 : 4 |
9 |
SK Nemošice "A" |
TJ Spartak Slatiňany |
3 : 4 |
9 |
SKDH Trnová "A" |
SK Šamani Benešovice "A" |
5 : 2 |
9 |
SKDH Trnová "A" |
SK Šamani Benešovice "A" |
5 : 2 |
9 |
SK Borek "A" |
Kučerka - Hůrka "A" |
4 : 3 |
9 |
SK Nemošice "A" |
TJ Spartak Slatiňany |
3 : 4 |
9 |
NK Kladina |
TJ Dynamo Pardubice "A" |
3 : 4 |
9 |
T.J. Sokol
Holice "B" |
TJ Sokol Mnětice "A" |
3 : 4 |
8 |
SK Šamani Benešovice "A" |
TJ Sokol Mnětice "A" |
2 : 5 |
8 |
TJ Dynamo Pardubice "A" |
T.J. Sokol
Holice "B" |
3 : 4 |
8 |
TJ Spartak Slatiňany |
NK Kladina |
4 : 3 |
8 |
Kučerka - Hůrka "A" |
SK Nemošice "A" |
5 : 2 |
8 |
SKDH Trnová "A" |
SK Borek "A" |
5 : 2 |
7 |
SK Borek "A" |
SK Šamani Benešovice "A" |
4 : 3 |
7 |
SK Nemošice "A" |
SKDH Trnová "A" |
4 : 3 |
7 |
NK Kladina |
Kučerka - Hůrka "A" |
1 : 6 |
7 |
T.J. Sokol
Holice "B" |
TJ Spartak Slatiňany |
5 : 2 |
7 |
TJ Sokol Mnětice "A" |
TJ Dynamo Pardubice "A" |
3 : 4 |
6 |
SK Šamani Benešovice "A" |
TJ Dynamo Pardubice "A" |
3 : 4 |
6 |
TJ Spartak Slatiňany |
TJ Sokol Mnětice "A" |
2 : 5 |
6 |
Kučerka - Hůrka "A" |
T.J. Sokol
Holice "B" |
4 : 3 |
6 |
SKDH Trnová "A" |
NK Kladina |
4 : 3 |
6 |
SK Borek "A" |
SK Nemošice "A" |
2 : 5 |
5 |
SK Nemošice "A" |
SK Šamani Benešovice "A" |
7 : 0 |
5 |
NK Kladina |
SK Borek "A" |
6 : 1 |
5 |
T.J. Sokol
Holice "B" |
SKDH Trnová "A" |
5 : 2 |
5 |
TJ Sokol Mnětice "A" |
Kučerka - Hůrka "A" |
5 : 2 |
5 |
TJ Dynamo Pardubice "A" |
TJ Spartak Slatiňany |
7 : 0 |
4 |
SK Šamani Benešovice "A" |
TJ Spartak Slatiňany |
4 : 3 |
4 |
Kučerka - Hůrka "A" |
TJ Dynamo Pardubice "A" |
2 : 5 |
4 |
SKDH Trnová "A" |
TJ Sokol Mnětice "A" |
3 : 4 |
4 |
SK Borek "A" |
T.J. Sokol
Holice "B" |
0 : 7 |
4 |
SK Nemošice "A" |
NK Kladina |
7 : 0 |
3 |
NK Kladina |
SK Šamani Benešovice "A" |
1 : 6 |
3 |
T.J. Sokol
Holice "B" |
SK Nemošice "A" |
5 : 2 |
3 |
TJ Sokol Mnětice "A" |
SK Borek "A" |
7 : 0 |
3 |
TJ Dynamo Pardubice "A" |
SKDH Trnová "A" |
7 : 0 |
3 |
TJ Spartak Slatiňany |
Kučerka - Hůrka "A" |
2 : 5 |
2 |
SK Šamani Benešovice "A" |
Kučerka - Hůrka "A" |
4 : 3 |
2 |
SKDH Trnová "A" |
TJ Spartak Slatiňany |
2 : 5 |
2 |
SK Borek "A" |
TJ Dynamo Pardubice "A" |
1 : 6 |
2 |
SK Nemošice "A" |
TJ Sokol Mnětice "A" |
3 : 4 |
2 |
NK Kladina |
T.J. Sokol
Holice "B" |
2 : 5 |
1 |
T.J. Sokol
Holice "B" |
SK Šamani Benešovice "A" |
5 : 2 |
1 |
TJ Sokol Mnětice "A" |
NK Kladina |
6 : 1 |
1 |
TJ Dynamo Pardubice "A" |
SK Nemošice "A" |
4 : 3 |
1 |
TJ Spartak Slatiňany |
SK Borek "A" |
6 : 1 |
1 |
Kučerka - Hůrka "A" |
SKDH Trnová "A" |
4 : 3 |