NOHEJBAL PARDUBICE |
ROZLOSOVÁNÍ - OKRES |
|
Nohejbal I. třída
2018 |
kolo |
datum |
|
|
|
kolo |
datum |
|
|
1 |
17. 4. |
TJ Dynamo Pardubice "A" |
NC Bořice |
|
6 |
22. 5. |
NC Bořice |
T.J. Sokol Holice "B" |
|
|
TJ Sokol Mnětice "A" |
TJ Spartak Sezemice |
|
|
|
Kučerka - Hůrka "A" |
TJ Sokol Mnětice "A" |
|
|
T.J. Sokol Holice "B" |
SKDH Trnová "A" |
|
|
|
SK Ostřešany "A" |
TJ Dynamo Pardubice "A" |
|
|
Kučerka - Hůrka "A" |
SK Šamani Benešovice "A" |
|
|
|
TJ Spartak Slatiňany |
TJ Spartak Sezemice |
|
|
SK Ostřešany "A" |
TJ Spartak Slatiňany |
|
|
|
SK Šamani Benešovice "A" |
SKDH Trnová "A" |
2 |
24.4. |
NC Bořice |
SK Ostřešany "A" |
|
7 |
29. 5. |
SK Šamani Benešovice "A" |
NC Bořice |
|
|
TJ Spartak Slatiňany |
Kučerka - Hůrka "A" |
|
|
|
SKDH Trnová "A" |
TJ Spartak Slatiňany |
|
|
SK Šamani Benešovice "A" |
T.J. Sokol Holice "B" |
|
|
|
TJ Spartak Sezemice |
SK Ostřešany "A" |
|
|
SKDH Trnová "A" |
TJ Sokol Mnětice "A" |
|
|
|
TJ Dynamo Pardubice "A" |
Kučerka - Hůrka "A" |
|
|
TJ Spartak Sezemice |
TJ Dynamo Pardubice "A" |
|
|
|
TJ Sokol Mnětice "A" |
T.J. Sokol Holice "B" |
3 |
1. 5. |
TJ Spartak Sezemice |
NC Bořice |
|
8 |
5. 6. |
NC Bořice |
TJ Sokol Mnětice "A" |
|
|
TJ Dynamo Pardubice "A" |
SKDH Trnová "A" |
|
|
|
T.J. Sokol Holice "B" |
TJ Dynamo Pardubice "A" |
|
|
TJ Sokol Mnětice "A" |
SK Šamani Benešovice "A" |
|
|
|
Kučerka - Hůrka "A" |
TJ Spartak Sezemice |
|
|
T.J. Sokol Holice "B" |
TJ Spartak Slatiňany |
|
|
|
SK Ostřešany "A" |
SKDH Trnová "A" |
|
|
Kučerka - Hůrka "A" |
SK Ostřešany "A" |
|
|
|
TJ Spartak Slatiňany |
SK Šamani Benešovice "A" |
4 |
8. 5. |
NC Bořice |
Kučerka - Hůrka "A" |
|
9 |
12. 6. |
TJ Spartak Slatiňany |
NC Bořice |
|
|
SK Ostřešany "A" |
T.J. Sokol Holice "B" |
|
|
|
SK Šamani Benešovice "A" |
SK Ostřešany "A" |
|
|
TJ Spartak Slatiňany |
TJ Sokol Mnětice "A" |
|
|
|
SKDH Trnová "A" |
Kučerka - Hůrka "A" |
|
|
SK Šamani Benešovice "A" |
TJ Dynamo Pardubice "A" |
|
|
|
TJ Spartak Sezemice |
T.J. Sokol Holice "B" |
|
|
SKDH Trnová "A" |
TJ Spartak Sezemice |
|
|
|
TJ Dynamo Pardubice "A" |
TJ Sokol Mnětice "A" |
5 |
15. 5. |
SKDH Trnová "A" |
NC Bořice |
|
19. 6. 1. čtvrtfinále play-off (hrají družstva 1. - 8.) |
|
|
TJ Spartak Sezemice |
SK Šamani Benešovice "A" |
|
26. 6. 2. čtvrtfinále play-off |
|
|
TJ Dynamo Pardubice "A" |
TJ Spartak Slatiňany |
|
28. 6. 3. čtvrtfinále play-off |
|
|
TJ Sokol Mnětice "A" |
SK Ostřešany "A" |
|
okresní
přebory trojky 9. 6. TJ Dynamo Pardubice |
|
|
T.J. Sokol Holice "B" |
Kučerka - Hůrka "A" |
|
dvojky 10. 6. TJ Dynamo
Pardubice |
Uzávěrka základní části 17. června |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
hrací dny - ÚTERÝ - začátky v 16,30 hodin |
|
|
|
Zápisy zasílat na mail: |
|
|
|
zapisypardubice@seznam.cz |
|
|
|
|
|
|
Hlášení výsledků: +420 773 170 867 (SMS) |
|
|
|
|
|
Podrobnější info o
pardubickém nohejbalu na: |
http://nohejbal-pardubice.com |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|