NOHEJBAL PARDUBICE |
ROZLOSOVÁNÍ - OKRES |
|
Nohejbal II. třída
2018 |
kolo |
datum |
|
|
|
kolo |
datum |
|
|
1 |
26. 4. |
TJ Sokol Mnětice "B" |
TJ Sokol Čeperka |
|
6 |
31. 5. |
TJ Sokol Čeperka |
NTK Sokol Lázně Bohdaneč |
|
|
TJ Dynamo Pardubice "B" |
NK Libišany "A" |
|
|
|
NC Němčice |
TJ Dynamo Pardubice "B" |
|
|
NTK Sokol Lázně Bohdaneč |
SKDH Trnová "B" |
|
|
|
NC ROTR Pardubice |
TJ Sokol Mnětice "B" |
|
|
NC Němčice |
Sokol Dolní Ředice |
|
|
|
Kučerka - Hůrka "B" |
NK Libišany "A" |
|
|
NC ROTR Pardubice |
Kučerka - Hůrka "B" |
|
|
|
Sokol Dolní Ředice |
SKDH Trnová "B" |
2 |
3. 5. |
TJ Sokol Čeperka |
NC ROTR Pardubice |
|
7 |
7. 6. |
Sokol Dolní Ředice |
TJ Sokol Čeperka |
|
|
Kučerka - Hůrka "B" |
NC Němčice |
|
|
|
SKDH Trnová "B" |
Kučerka - Hůrka "B" |
|
|
Sokol Dolní Ředice |
NTK Sokol Lázně Bohdaneč |
|
|
|
NK Libišany "A" |
NC ROTR Pardubice |
|
|
SKDH Trnová "B" |
TJ Dynamo Pardubice "B" |
|
|
|
TJ Sokol Mnětice "B" |
NC Němčice |
|
|
NK Libišany "A" |
TJ Sokol Mnětice "B" |
|
|
|
TJ Dynamo Pardubice "B" |
NTK Sokol Lázně Bohdaneč |
3 |
10. 5. |
NK Libišany "A" |
TJ Sokol Čeperka |
|
8 |
14. 6. |
TJ Sokol Čeperka |
TJ Dynamo Pardubice "B" |
|
|
TJ Sokol Mnětice "B" |
SKDH Trnová "B" |
|
|
|
NTK Sokol Lázně Bohdaneč |
TJ Sokol Mnětice "B" |
|
|
TJ Dynamo Pardubice "B" |
Sokol Dolní Ředice |
|
|
|
NC Němčice |
NK Libišany "A" |
|
|
NTK Sokol Lázně Bohdaneč |
Kučerka - Hůrka "B" |
|
|
|
NC ROTR Pardubice |
SKDH Trnová "B" |
|
|
NC Němčice |
NC ROTR Pardubice |
|
|
|
Kučerka - Hůrka "B" |
Sokol Dolní Ředice |
4 |
17. 5. |
TJ Sokol Čeperka |
NC Němčice |
|
9 |
21. 6. |
Kučerka - Hůrka "B" |
TJ Sokol Čeperka |
|
|
NC ROTR Pardubice |
NTK Sokol Lázně Bohdaneč |
|
|
|
Sokol Dolní Ředice |
NC ROTR Pardubice |
|
|
Kučerka - Hůrka "B" |
TJ Dynamo Pardubice "B" |
|
|
|
SKDH Trnová "B" |
NC Němčice |
|
|
Sokol Dolní Ředice |
TJ Sokol Mnětice "B" |
|
|
|
NK Libišany "A" |
NTK Sokol Lázně Bohdaneč |
|
|
SKDH Trnová "B" |
NK Libišany "A" |
|
|
|
TJ Sokol Mnětice "B" |
TJ Dynamo Pardubice "B" |
5 |
24. 5. |
SKDH Trnová "B" |
TJ Sokol Čeperka |
|
|
|
|
NK Libišany "A" |
Sokol Dolní Ředice |
|
|
|
|
TJ Sokol Mnětice "B" |
Kučerka - Hůrka "B" |
|
|
|
|
TJ Dynamo Pardubice "B" |
NC ROTR Pardubice |
|
okresní
přebory trojky 9. 6. TJ Dynamo Pardubice |
|
|
NTK Sokol Lázně Bohdaneč |
NC Němčice |
|
dvojky 10. 6. TJ Dynamo
Pardubice |
Uzávěrka zápisů 30. června - vylosování podzimní části do 15.
července. |
|
|
Zahájení 30. srpna ! |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
hrací dny - ČTVRTEK - začátky v 16,30 hodin |
|
|
|
Zápisy zasílat na mail: |
|
|
|
zapisypardubice@seznam.cz |
|
|
|
|
|
|
Hlášení výsledků: +420 773 170 867 (SMS) |
|
|
|
|
|
Podrobnější info o
pardubickém nohejbalu na: |
http://nohejbal-pardubice.com |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|