NOHEJBAL
PARDUBICE |
ROZLOSOVÁNÍ - OKRES |
|
Nohejbal III. třída 2018 |
kolo |
datum |
|
|
|
kolo |
datum |
|
|
1 |
18. 4. |
SK Šamani Benešovice "B" |
volno |
|
7 |
30. 5. |
SK Dražkovice |
volno |
|
|
SK Nemošice |
SK Ostřešany "B" |
|
|
|
NK Klondajk Klenovka |
SK Borek |
|
|
NK Jaroslav |
NK Klondajk Klenovka |
|
|
|
SK Ostřešany "B" |
NK Strašov |
|
|
FK Přelouč |
SK Dražkovice |
|
|
|
SK Šamani Benešovice "B" |
NK Libišany "B" |
|
|
TJ Sokol Staré Jesenčany |
SK Borek |
|
|
|
SK Nemošice |
TJ Sokol Staré Jesenčany |
|
|
NK Libišany "B" |
NK Strašov |
|
|
|
NK Jaroslav |
FK Přelouč |
2 |
25. 4. |
volno |
NK Libišany "B" |
|
8 |
6. 6. |
volno |
NK Jaroslav |
|
|
NK Strašov |
TJ Sokol Staré Jesenčany |
|
|
|
FK Přelouč |
SK Nemošice |
|
|
SK Borek |
FK Přelouč |
|
|
|
TJ Sokol Staré Jesenčany |
SK Šamani Benešovice "B" |
|
|
SK Dražkovice |
NK Jaroslav |
|
|
|
NK Libišany "B" |
SK Ostřešany "B" |
|
|
NK Klondajk Klenovka |
SK Nemošice |
|
|
|
NK Strašov |
NK Klondajk Klenovka |
|
|
SK Ostřešany "B" |
SK Šamani Benešovice "B" |
|
|
|
SK Borek |
SK Dražkovice |
3 |
2. 5. |
SK Ostřešany "B" |
volno |
|
9 |
13. 6. |
SK Borek |
volno |
|
|
SK Šamani Benešovice "B" |
NK Klondajk Klenovka |
|
|
|
SK Dražkovice |
NK Strašov |
|
|
SK Nemošice |
SK Dražkovice |
|
|
|
NK Klondajk Klenovka |
NK Libišany "B" |
|
|
NK Jaroslav |
SK Borek |
|
|
|
SK Ostřešany "B" |
TJ Sokol Staré Jesenčany |
|
|
FK Přelouč |
NK Strašov |
|
|
|
SK Šamani Benešovice "B" |
FK Přelouč |
|
|
TJ Sokol Staré Jesenčany |
NK Libišany "B" |
|
|
|
SK Nemošice |
NK Jaroslav |
4 |
9. 5. |
volno |
TJ Sokol Staré Jesenčany |
|
10 |
20. 6. |
volno |
SK Nemošice |
|
|
NK Libišany "B" |
FK Přelouč |
|
|
|
NK Jaroslav |
SK Šamani Benešovice "B" |
|
|
NK Strašov |
NK Jaroslav |
|
|
|
FK Přelouč |
SK Ostřešany "B" |
|
|
SK Borek |
SK Nemošice |
|
|
|
TJ Sokol Staré Jesenčany |
NK Klondajk Klenovka |
|
|
SK Dražkovice |
SK Šamani Benešovice "B" |
|
|
|
NK Libišany "B" |
SK Dražkovice |
|
|
NK Klondajk Klenovka |
SK Ostřešany "B" |
|
|
|
NK Strašov |
SK Borek |
5 |
16. 5. |
NK Klondajk Klenovka |
volno |
|
11 |
27. 6. |
NK Strašov |
volno |
|
|
SK Ostřešany "B" |
SK Dražkovice |
|
|
|
SK Borek |
NK Libišany "B" |
|
|
SK Šamani Benešovice "B" |
SK Borek |
|
|
|
SK Dražkovice |
TJ Sokol Staré Jesenčany |
|
|
SK Nemošice |
NK Strašov |
|
|
|
NK Klondajk Klenovka |
FK Přelouč |
|
|
NK Jaroslav |
NK Libišany "B" |
|
|
|
SK Ostřešany "B" |
NK Jaroslav |
|
|
FK Přelouč |
TJ Sokol Staré Jesenčany |
|
|
|
SK Šamani Benešovice "B" |
SK Nemošice |
6 |
23. 5. |
volno |
FK Přelouč |
|
|
|
|
|
|
|
TJ Sokol Staré Jesenčany |
NK Jaroslav |
|
|
|
|
|
|
NK Libišany "B" |
SK Nemošice |
|
|
|
|
|
|
NK Strašov |
SK Šamani Benešovice "B" |
|
|
|
|
|
|
|
SK Borek |
SK Ostřešany "B" |
|
okresní
přebory trojky 9. 6. TJ Dynamo Pardubice |
|
|
SK Dražkovice |
NK Klondajk Klenovka |
|
dvojky 10. 6. TJ Dynamo
Pardubice |
Uzávěrka zápisů 30. června
- vylosování podzimní části do 15. července. |
|
|
Zahájení 29.
srpna ! |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
hrací dny - STŘEDA - začátky v 16,30 hodin |
|
|
|
Zápisy zasílat na mail: |
|
|
|
zapisypardubice@seznam.cz |
|
|
|
|
|
|
Hlášení výsledků: +420 773 170 867 (SMS) |
|
|
|
|
|
Podrobnější info o
pardubickém nohejbalu na: |
http://nohejbal-pardubice.com |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|