|
Konečná tabulka
soutěže |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23.10.2018 |
1. |
TJ Sokol Mnětice "A" |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2. |
Kučerka - Hůrka "A" |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3. |
SK Ostřešany "A" |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. |
TJ Dynamo Pardubice "A" |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5. |
T.J. Sokol Holice "B" |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6. |
SKDH Trnová "A" |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7. |
SK Šamani Benešovice "A" |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8. |
NC Bořice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9. |
TJ Spartak Slatiňany |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10. |
TJ Spartak Sezemice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Po skončení základní části soutěže rozhoduje
konečná tabulka. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V případě rovnosti bodů rozhoduje o umístění na
kterémkoli místě: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- vyšší počet tabulkových bodů ze vzájemných
utkání |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- vyšší rozdíl zápasových bodů ze vzájemných
utkání |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- vyšší rozdíl setů ze vzájemných utkání |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- vyšší rozdíl míčů ze vzájemných utkání |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- ve stejném pořadí ze všech utkání |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- los |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Konečná tabulka jarní části soutěže |
|
|
|
|
|
|
|
|
23.10.2018 |
|
|
|
|
Utkání |
|
Zápasové |
|
|
|
|
|
družstvo |
|
|
Celkem |
+ |
- |
body + |
body - |
rozdíl |
Body celkem |
1. |
TJ
Dynamo Pardubice "A" |
9 |
8 |
1 |
43 |
20 |
23 |
16 |
2. |
SK Ostřešany "A" |
|
9 |
7 |
2 |
36 |
27 |
9 |
14 |
3. |
Kučerka
- Hůrka "A" |
9 |
7 |
2 |
42 |
21 |
21 |
14 |
4. |
SKDH Trnová "A" |
|
9 |
6 |
3 |
39 |
24 |
15 |
12 |
5. |
TJ Sokol
Mnětice "A" |
9 |
5 |
4 |
36 |
27 |
9 |
10 |
6. |
SK
Šamani Benešovice "A" |
9 |
4 |
5 |
31 |
32 |
-1 |
8 |
7. |
T.J.
Sokol Holice "B" |
9 |
3 |
6 |
26 |
37 |
-11 |
6 |
8. |
NC Bořice |
|
9 |
2 |
7 |
27 |
36 |
-9 |
4 |
9. |
TJ
Spartak Sezemice |
9 |
2 |
7 |
15 |
48 |
-33 |
4 |
10. |
TJ
Spartak Slatiňany |
9 |
1 |
8 |
20 |
43 |
-23 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stejnost bodů: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Kučerka - Hůrka "A" |
|
SK Ostřešany "A" |
|
2 |
: |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
TJ Spartak Sezemice |
NC Bořice |
|
|
1 |
: |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Okres I. třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
TJ Dynamo Pardubice "A" |
NC Bořice |
|
|
5 |
: |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
TJ Sokol Mnětice "A" |
|
TJ Spartak Sezemice |
5 |
: |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
T.J. Sokol Holice "B" |
|
SKDH Trnová "A" |
|
2 |
: |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Kučerka - Hůrka "A" |
|
SK Šamani Benešovice "A" |
5 |
: |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
SK Ostřešany "A" |
|
TJ Spartak Slatiňany |
|
5 |
: |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
NC Bořice |
|
|
SK Ostřešany "A" |
|
2 |
: |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
TJ Spartak Slatiňany |
|
Kučerka - Hůrka "A" |
|
0 |
: |
7 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
SK Šamani Benešovice "A" |
T.J. Sokol Holice "B" |
|
6 |
: |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
SKDH Trnová "A" |
|
TJ Sokol Mnětice "A" |
|
5 |
: |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
TJ Spartak Sezemice |
TJ Dynamo Pardubice "A" |
0 |
: |
7 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
TJ Spartak Sezemice |
NC Bořice |
|
|
1 |
: |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
TJ Dynamo Pardubice "A" |
SKDH Trnová "A" |
|
5 |
: |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
TJ Sokol Mnětice "A" |
|
SK Šamani Benešovice "A" |
5 |
: |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
T.J. Sokol Holice "B" |
|
TJ Spartak Slatiňany |
|
4 |
: |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Kučerka - Hůrka "A" |
|
SK Ostřešany "A" |
|
2 |
: |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
NC Bořice |
|
|
Kučerka - Hůrka "A" |
|
2 |
: |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
SK Ostřešany "A" |
|
T.J. Sokol Holice "B" |
|
4 |
: |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
TJ Spartak Slatiňany |
|
TJ Sokol Mnětice "A" |
|
2 |
: |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
SK Šamani Benešovice "A" |
TJ Dynamo Pardubice "A" |
3 |
: |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
SKDH Trnová "A" |
|
TJ Spartak Sezemice |
7 |
: |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
SKDH Trnová "A" |
|
NC Bořice |
|
|
4 |
: |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
TJ Spartak Sezemice |
SK Šamani Benešovice "A" |
4 |
: |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
TJ Dynamo Pardubice "A" |
TJ Spartak Slatiňany |
|
5 |
: |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
TJ Sokol Mnětice "A" |
|
SK Ostřešany "A" |
|
5 |
: |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
T.J. Sokol Holice "B" |
|
Kučerka - Hůrka "A" |
|
2 |
: |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
NC Bořice |
|
|
T.J. Sokol Holice "B" |
|
5 |
: |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Kučerka - Hůrka "A" |
|
TJ Sokol Mnětice "A" |
|
5 |
: |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
SK Ostřešany "A" |
|
TJ Dynamo Pardubice "A" |
4 |
: |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
TJ Spartak Slatiňany |
|
TJ Spartak Sezemice |
2 |
: |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
SK Šamani Benešovice "A" |
SKDH Trnová "A" |
|
4 |
: |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
SK Šamani Benešovice "A" |
NC Bořice |
|
|
4 |
: |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
SKDH Trnová "A" |
|
TJ Spartak Slatiňany |
|
5 |
: |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
TJ Spartak Sezemice |
SK Ostřešany "A" |
|
2 |
: |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
TJ Dynamo Pardubice "A" |
Kučerka - Hůrka "A" |
|
5 |
: |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
TJ Sokol Mnětice "A" |
|
T.J. Sokol Holice "B" |
|
3 |
: |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
NC Bořice |
|
|
TJ Sokol Mnětice "A" |
|
1 |
: |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
T.J. Sokol Holice "B" |
|
TJ Dynamo Pardubice "A" |
2 |
: |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Kučerka - Hůrka "A" |
|
TJ Spartak Sezemice |
7 |
: |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
SK Ostřešany "A" |
|
SKDH Trnová "A" |
|
2 |
: |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
TJ Spartak Slatiňany |
|
SK Šamani Benešovice "A" |
3 |
: |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
TJ Spartak Slatiňany |
|
NC Bořice |
|
|
4 |
: |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
SK Šamani Benešovice "A" |
SK Ostřešany "A" |
|
3 |
: |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
SKDH Trnová "A" |
|
Kučerka - Hůrka "A" |
|
3 |
: |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
TJ Spartak Sezemice |
T.J. Sokol Holice "B" |
|
1 |
: |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
TJ Dynamo Pardubice "A" |
TJ Sokol Mnětice "A" |
|
4 |
: |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
1. ČF |
TJ Dynamo Pardubice "A" |
NC Bořice |
|
|
6 |
: |
1 |
|
stav 1:0 |
|
|
|
|
1. ČF |
SK Ostřešany "A" |
|
T.J. Sokol Holice "B" |
|
2 |
: |
5 |
|
stav 0:1 |
|
|
|
|
1. ČF |
Kučerka - Hůrka "A" |
|
SK Šamani Benešovice "A" |
6 |
: |
1 |
|
stav 1:0 |
|
|
|
|
1. ČF |
SKDH Trnová "A" |
|
TJ Sokol Mnětice "A" |
|
4 |
: |
3 |
|
stav 1:0 |
|
|
|
|
2. ČF |
NC Bořice |
|
|
TJ Dynamo Pardubice "A" |
3 |
: |
4 |
|
stav 0:2 (konec) |
|
|
2. ČF |
T.J. Sokol Holice "B" |
|
SK Ostřešany "A" |
|
3 |
: |
4 |
|
stav 1:1 |
|
|
|
|
2. ČF |
SK Šamani Benešovice "A" |
Kučerka - Hůrka "A" |
|
3 |
: |
4 |
|
stav 0:2 (konec) |
|
|
2. ČF |
TJ Sokol Mnětice "A" |
|
SKDH Trnová "A" |
|
5 |
: |
2 |
|
stav 1:1 |
|
|
|
|
3. ČF |
TJ Dynamo Pardubice "A" |
NC Bořice |
|
|
: |
|
|
|
|
|
|
|
|
3. ČF |
SK Ostřešany "A" |
|
T.J. Sokol Holice "B" |
|
4 |
: |
3 |
|
stav 2:1 (konec) |
|
|
3. ČF |
Kučerka - Hůrka "A" |
|
SK Šamani Benešovice "A" |
|
: |
|
|
|
|
|
|
|
|
3. ČF |
SKDH Trnová "A" |
|
TJ Sokol Mnětice "A" |
|
2 |
: |
5 |
|
stav 1:2 (konec) |
|
|
1. SF |
TJ Dynamo Pardubice "A" |
TJ Sokol Mnětice "A" |
|
2 |
: |
5 |
|
stav 0:1 |
|
|
|
|
1. SF |
SK Ostřešany "A" |
|
Kučerka - Hůrka "A" |
|
4 |
: |
3 |
|
stav 1:0 |
|
|
|
|
5.-8. |
NC Bořice |
|
|
SKDH Trnová "A" |
|
1 |
: |
6 |
|
stav 0:1 |
|
|
|
|
5.-8. |
T.J. Sokol Holice "B" |
|
SK Šamani Benešovice "A" |
4 |
: |
3 |
|
stav 1:0 |
|
|
|
|
1. play-out |
TJ Spartak Sezemice |
TJ Spartak Slatiňany |
|
4 |
: |
3 |
|
stav 1:0 |
|
|
|
|
2. SF |
TJ Sokol Mnětice "A" |
|
TJ Dynamo Pardubice "A" |
6 |
: |
1 |
|
stav 2:0 (konec) |
|
|
2. SF |
Kučerka - Hůrka "A" |
|
SK Ostřešany "A" |
|
4 |
: |
3 |
|
stav 1:1 |
|
|
|
|
5.-8. |
SKDH Trnová "A" |
|
NC Bořice |
|
|
4 |
: |
3 |
|
stav 2:0 (konec) |
|
|
5.-8. |
SK Šamani Benešovice "A" |
T.J. Sokol Holice "B" |
|
3 |
: |
4 |
|
stav 0:2 (konec) |
|
|
2. play-out |
TJ Spartak Slatiňany |
|
TJ Spartak Sezemice |
7 |
: |
0 |
|
stav 1:1 |
|
|
|
|
3. SF |
TJ Dynamo Pardubice "A" |
TJ Sokol Mnětice "A" |
|
: |
|
|
|
|
|
|
|
|
3. SF |
SK Ostřešany "A" |
|
Kučerka - Hůrka "A" |
|
3 |
: |
4 |
|
stav 1:2 (konec) |
|
|
5. - 6. |
T.J. Sokol Holice "B" |
|
SKDH Trnová "A" |
|
5 |
: |
2 |
|
stav 1:0 |
|
|
|
|
7. - 8. |
NC Bořice |
|
|
SK Šamani Benešovice "A" |
3 |
: |
4 |
|
stav 0:1 |
|
|
|
|
3. play-out |
TJ Spartak Sezemice |
TJ Spartak Slatiňany |
3 |
: |
4 |
|
stav 1:2 (konec) |
|
|
3.
místo |
TJ Dynamo Pardubice "A" |
SK Ostřešany "A" |
|
1 |
: |
6 |
|
stav 0:1 (konec) |
|
|
5. - 6. |
SKDH Trnová "A" |
|
T.J. Sokol Holice "B" |
4 |
: |
3 |
|
stav 1:1 (6:8, konec) |
|
7. - 8. |
SK Šamani Benešovice "A" |
NC Bořice |
|
|
4 |
: |
3 |
|
stav 2:0 (konec) |
|
|
finále |
Kučerka - Hůrka "A" |
|
TJ Sokol Mnětice "A" |
2 |
: |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|