|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.09.2019 |
|
Konečná tabulka soutěže |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. |
NK Libišany A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2. |
Kučerka - Hůrka B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3. |
Sokol Dolní Ředice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. |
NC Němčice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5. |
TJ Sokol Čeperka |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6. |
TJ Sokol Mnětice B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7. |
NTK Sokol Lázně Bohdaneč |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8. |
TJ Dynamo Pardubice B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9. |
TJ Sokol Staré Jesenčany |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10. |
NC ROTR Pardubice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V průběhu soutěže o pořadí družstev rozhoduje
průběžná tabulka: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V případě rovnosti bodů rozhoduje o umístění
na kterémkoli místě: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- vyšší rozdíl zápasových bodů ze všech utkání |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Po skončení základní části soutěže rozhoduje
konečná tabulka. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V případě rovnosti bodů rozhoduje o umístění na
kterémkoli místě: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- vyšší počet tabulkových bodů ze vzájemných
utkání |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- vyšší rozdíl zápasových bodů ze vzájemných
utkání |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- vyšší rozdíl setů ze vzájemných utkání |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- vyšší rozdíl míčů ze vzájemných utkání |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- ve stejném pořadí ze všech utkání |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- los |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tabulka jarní části soutěže |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.09.2019 |
|
|
|
|
Utkání |
|
Zápasové |
|
|
|
|
|
družstvo |
|
|
Celkem |
+ |
- |
body + |
body - |
rozdíl |
Body celkem |
1. |
Kučerka - Hůrka B |
|
9 |
8 |
1 |
39 |
24 |
15 |
16 |
2. |
Sokol Dolní Ředice |
|
9 |
7 |
2 |
43 |
20 |
23 |
14 |
3. |
NK Libišany A |
|
9 |
7 |
2 |
43 |
20 |
23 |
14 |
4. |
TJ
Dynamo Pardubice B |
9 |
5 |
4 |
30 |
33 |
-3 |
10 |
5. |
NC Němčice |
|
9 |
5 |
4 |
28 |
35 |
-7 |
10 |
6. |
NTK
Sokol Lázně Bohdaneč |
9 |
3 |
6 |
25 |
38 |
-13 |
6 |
7. |
TJ Sokol Mnětice B |
|
9 |
3 |
6 |
28 |
35 |
-7 |
6 |
8. |
TJ Sokol Čeperka |
|
9 |
3 |
6 |
29 |
34 |
-5 |
6 |
9. |
NC ROTR
Pardubice |
9 |
3 |
6 |
29 |
34 |
-5 |
6 |
10. |
TJ Sokol
Staré Jesenčany |
9 |
1 |
8 |
21 |
42 |
-21 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stejnost bodů |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
NK Libišany A |
|
Sokol Dolní Ředice |
|
3 |
: |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
NC Němčice |
|
TJ Dynamo Pardubice B |
0 |
: |
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rotr |
Čeperka |
Mnětice |
Bohdaneč |
body |
pořadí |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rotr |
|
3 : 4 |
2 : 5 |
4 : 3 |
2 |
4. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Čeperka |
4 : 3 |
|
3 : 4 |
3 : 4 |
2 |
3. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mnětice |
5 : 2 |
4 : 3 |
|
3 : 4 |
4 |
2. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bohdaneč |
3 : 4 |
4 : 3 |
4 : 3 |
|
4 |
1. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Okres II. třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
TJ Dynamo Pardubice B |
TJ Sokol Staré Jesenčany |
5 |
: |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
NK Libišany A |
|
NC Němčice |
|
7 |
: |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Kučerka - Hůrka B |
|
TJ Sokol Mnětice B |
|
4 |
: |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
TJ Sokol Čeperka |
|
Sokol Dolní Ředice |
|
3 |
: |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
NC ROTR Pardubice |
|
NTK Sokol Lázně Bohdaneč |
4 |
: |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
TJ Sokol Staré Jesenčany |
NC ROTR Pardubice |
|
1 |
: |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
NTK Sokol Lázně Bohdaneč |
TJ Sokol Čeperka |
|
4 |
: |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Sokol Dolní Ředice |
|
Kučerka - Hůrka B |
|
3 |
: |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
TJ Sokol Mnětice B |
|
NK Libišany A |
|
5 |
: |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
NC Němčice |
|
TJ Dynamo Pardubice B |
0 |
: |
7 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
NC Němčice |
|
TJ Sokol Staré Jesenčany |
4 |
: |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
TJ Dynamo Pardubice B |
TJ Sokol Mnětice B |
|
4 |
: |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
NK Libišany A |
|
Sokol Dolní Ředice |
|
3 |
: |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Kučerka - Hůrka B |
|
NTK Sokol Lázně Bohdaneč |
6 |
: |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
TJ Sokol Čeperka |
|
NC ROTR Pardubice |
|
4 |
: |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
TJ Sokol Staré Jesenčany |
TJ Sokol Čeperka |
|
2 |
: |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
NC ROTR Pardubice |
|
Kučerka - Hůrka B |
|
3 |
: |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
NTK Sokol Lázně Bohdaneč |
NK Libišany A |
|
1 |
: |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Sokol Dolní Ředice |
|
TJ Dynamo Pardubice B |
5 |
: |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
TJ Sokol Mnětice B |
|
NC Němčice |
|
2 |
: |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
TJ Sokol Mnětice B |
|
TJ Sokol Staré Jesenčany |
3 |
: |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
NC Němčice |
|
Sokol Dolní Ředice |
|
4 |
: |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
TJ Dynamo Pardubice B |
NTK Sokol Lázně Bohdaneč |
4 |
: |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
NK Libišany A |
|
NC ROTR Pardubice |
|
4 |
: |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Kučerka - Hůrka B |
|
TJ Sokol Čeperka |
|
4 |
: |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
TJ Sokol Staré Jesenčany |
Kučerka - Hůrka B |
|
3 |
: |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
TJ Sokol Čeperka |
|
NK Libišany A |
|
2 |
: |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
NC ROTR Pardubice |
|
TJ Dynamo Pardubice B |
6 |
: |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
NTK Sokol Lázně Bohdaneč |
NC Němčice |
|
2 |
: |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Sokol Dolní Ředice |
|
TJ Sokol Mnětice B |
|
7 |
: |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Sokol Dolní Ředice |
|
TJ Sokol Staré Jesenčany |
5 |
: |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
TJ Sokol Mnětice B |
|
NTK Sokol Lázně Bohdaneč |
3 |
: |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
NC Němčice |
|
NC ROTR Pardubice |
|
5 |
: |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
TJ Dynamo Pardubice B |
TJ Sokol Čeperka |
|
5 |
: |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
NK Libišany A |
|
Kučerka - Hůrka B |
|
4 |
: |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
TJ Sokol Staré Jesenčany |
NK Libišany A |
|
2 |
: |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Kučerka - Hůrka B |
|
TJ Dynamo Pardubice B |
5 |
: |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
TJ Sokol Čeperka |
|
NC Němčice |
|
4 |
: |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
NC ROTR Pardubice |
|
TJ Sokol Mnětice B |
|
2 |
: |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
NTK Sokol Lázně Bohdaneč |
Sokol Dolní Ředice |
|
2 |
: |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
NTK Sokol Lázně Bohdaneč |
TJ Sokol Staré Jesenčany |
5 |
: |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Sokol Dolní Ředice |
|
NC ROTR Pardubice |
|
7 |
: |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
TJ Sokol Mnětice B |
|
TJ Sokol Čeperka |
|
4 |
: |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
NC Němčice |
|
Kučerka - Hůrka B |
|
2 |
: |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
TJ Dynamo Pardubice B |
NK Libišany A |
|
0 |
: |
7 |
|
|
|
|
|
|
|
1. ČF |
Kučerka - Hůrka B |
|
TJ Sokol Čeperka |
|
7 |
: |
0 |
|
stav 1:0 |
|
|
|
|
1. ČF |
Sokol Dolní Ředice |
|
TJ Sokol Mnětice B |
|
5 |
: |
2 |
|
stav 1:0 |
|
|
|
|
1. ČF |
NK Libišany A |
|
NTK Sokol Lázně Bohdaneč |
7 |
: |
0 |
|
stav 1:0 |
|
|
|
|
1. ČF |
TJ Dynamo Pardubice B |
NC Němčice |
|
3 |
: |
4 |
|
stav 0:1 |
|
|
|
|
2. ČF |
TJ Sokol Čeperka |
|
Kučerka - Hůrka B |
|
5 |
: |
2 |
|
stav 1:1 |
|
|
|
|
2. ČF |
TJ Sokol Mnětice B |
|
Sokol Dolní Ředice |
|
2 |
: |
5 |
|
stav 2:0 |
|
|
|
|
2. ČF |
NTK Sokol Lázně Bohdaneč |
NK Libišany A |
|
0 |
: |
7 |
|
stav 2:0 |
|
|
|
|
2. ČF |
NC Němčice |
|
TJ Dynamo Pardubice B |
5 |
: |
2 |
|
stav 2:0 |
|
|
|
|
3. ČF |
Kučerka - Hůrka B |
|
TJ Sokol Čeperka |
|
4 |
: |
3 |
|
stav 2:1 |
|
|
|
|
3. ČF |
Sokol Dolní Ředice |
|
TJ Sokol Mnětice B |
|
|
: |
|
|
|
|
|
|
|
|
3. ČF |
NK Libišany A |
|
NTK Sokol Lázně Bohdaneč |
|
: |
|
|
|
|
|
|
|
|
3. ČF |
TJ Dynamo Pardubice B |
NC Němčice |
|
|
: |
|
|
|
|
|
|
|
|
1. SF |
Kučerka - Hůrka B |
|
NC Němčice |
|
6 |
: |
1 |
|
stav 1:0 |
|
|
|
|
1. SF |
Sokol Dolní Ředice |
|
NK Libišany A |
|
7 |
: |
0 |
|
stav 1:0 |
|
|
|
|
5.-8. |
TJ Sokol Čeperka |
|
TJ Dynamo Pardubice B |
5 |
: |
2 |
|
stav 1:0 |
|
|
|
|
5.-8. |
TJ Sokol Mnětice B |
|
NTK Sokol Lázně Bohdaneč |
4 |
: |
3 |
|
stav 1:0 |
|
|
|
|
1. play-out |
NC ROTR Pardubice |
|
TJ Sokol Staré Jesenčany |
2 |
: |
5 |
|
stav 0:1 |
|
|
|
|
2. SF |
NC Němčice |
|
Kučerka - Hůrka B |
|
2 |
: |
5 |
|
stav 0:2 (konec) |
|
|
2. SF |
NK Libišany A |
|
Sokol Dolní Ředice |
|
5 |
: |
2 |
|
stav 1:1 |
|
|
|
|
5.-8. |
TJ Dynamo Pardubice B |
TJ Sokol Čeperka |
|
1 |
: |
6 |
|
stav 0:2 (konec) |
|
|
5.-8. |
NTK Sokol Lázně Bohdaneč |
TJ Sokol Mnětice B |
|
2 |
: |
5 |
|
stav 0:2 (konec) |
|
|
2. play-out |
TJ Sokol Staré Jesenčany |
NC ROTR Pardubice |
|
2 |
: |
5 |
|
stav 1:1 |
|
|
|
|
3. SF |
Kučerka - Hůrka B |
|
NC Němčice |
|
|
: |
|
|
|
|
|
|
|
|
3. SF |
Sokol Dolní Ředice |
|
NK Libišany A |
|
3 |
: |
4 |
|
stav 1:2 (konec) |
|
|
5. - 6. |
TJ Sokol Čeperka |
|
TJ Sokol Mnětice B |
|
4 |
: |
3 |
|
stav 1:0 |
|
|
|
|
7. - 8. |
NTK Sokol Lázně Bohdaneč |
TJ Dynamo Pardubice B |
4 |
: |
3 |
|
stav 1:0 |
|
|
|
|
3. play-out |
NC ROTR Pardubice |
|
TJ Sokol Staré Jesenčany |
2 |
: |
5 |
|
stav 1:2 (konec) |
|
|
3.
místo |
Sokol Dolní Ředice |
|
NC Němčice |
|
7 |
: |
0 |
|
stav 1:0 (konec) |
|
|
5. - 6. |
TJ Sokol Mnětice B |
|
TJ Sokol Čeperka |
|
1 |
: |
5 |
|
stav 0:2 (konec) |
|
|
7. - 8. |
TJ Dynamo Pardubice B |
NTK Sokol Lázně Bohdaneč |
3 |
: |
4 |
|
stav 0:2 (konec) |
|
|
finále |
Kučerka - Hůrka B |
|
NK Libišany A |
|
3 |
: |
4 |
|
stav 0:1 (konec) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|