|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.09.2019 |
|
|
|
Konečná tabulka soutěže |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. |
NK Topol |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2. |
SK Šamani Benešovice B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3. |
SKDH Trnová B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. |
SK Ostřešany B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5. |
NK Jaroslav |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6. |
NK Libišany B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7. |
SK Nemošice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8. |
NK Voleč |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9. |
SK Borek |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10. |
FK Přelouč |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11. |
NK Klondajk Klenovka |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12. |
SK Dražkovice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V průběhu soutěže o pořadí družstev rozhoduje
průběžná tabulka: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- počet tabulkových bodů |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- vyšší rozdíl zápasových bodů ze všech utkání |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Po skončení základní části soutěže rozhoduje
konečná tabulka. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V případě rovnosti bodů rozhoduje o umístění na
kterémkoli místě: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- vyšší počet tabulkových bodů ze vzájemných
utkání |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- vyšší rozdíl zápasových bodů ze vzájemných
utkání |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- vyšší rozdíl setů ze vzájemných utkání |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- vyšší rozdíl míčů ze vzájemných utkání |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- ve stejném pořadí ze všech utkání |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- los |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tabulka části soutěže 1 - 6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Utkání |
|
Zápasové |
|
|
|
|
|
družstvo |
|
|
Celkem |
+ |
- |
body + |
body - |
rozdíl |
Body celkem |
1. |
NK Jaroslav |
|
10 |
5 |
5 |
37 |
33 |
4 |
10 |
2. |
SK Dražkovice |
|
|
10 |
0 |
10 |
9 |
61 |
-52 |
0 |
3. |
NK Libišany B |
|
|
10 |
5 |
5 |
38 |
32 |
6 |
10 |
4. |
NK Voleč |
|
|
10 |
5 |
5 |
30 |
40 |
-10 |
10 |
5. |
SK Ostřešany B |
|
|
10 |
7 |
3 |
33 |
37 |
-4 |
14 |
6. |
SK Nemošice |
|
|
10 |
5 |
5 |
37 |
33 |
4 |
10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tabulka části soutěže 7 - 11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Utkání |
|
Zápasové |
|
|
|
|
|
družstvo |
|
|
Celkem |
+ |
- |
body + |
body - |
rozdíl |
Body celkem |
7. |
NK Topol |
|
|
10 |
10 |
0 |
64 |
6 |
58 |
20 |
8. |
NK Klondajk Klenovka |
|
|
10 |
0 |
10 |
16 |
54 |
-38 |
0 |
9. |
SK Borek |
|
|
10 |
3 |
7 |
30 |
40 |
-10 |
6 |
10. |
SK Šamani Benešovice B |
|
|
10 |
9 |
1 |
55 |
15 |
40 |
18 |
11. |
FK Přelouč |
|
|
10 |
2 |
8 |
22 |
48 |
-26 |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Konečná tabulka jarní části soutěže východ +
západ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Utkání |
|
Zápasové |
|
|
|
|
|
|
|
družstvo |
|
|
Celkem |
+ |
- |
body + |
body - |
rozdíl |
|
Body celkem |
1. |
NK Topol |
|
|
10 |
10 |
0 |
64 |
6 |
58 |
20 |
2. |
SK Ostřešany B |
|
10 |
7 |
3 |
33 |
37 |
-4 |
14 |
3. |
NK Jaroslav |
|
10 |
5 |
5 |
37 |
33 |
4 |
10 |
4. |
SK Nemošice |
|
10 |
5 |
5 |
37 |
33 |
4 |
10 |
5. |
SK Borek |
|
|
10 |
3 |
7 |
30 |
40 |
-10 |
6 |
6. |
SK Dražkovice |
|
10 |
0 |
10 |
9 |
61 |
-52 |
0 |
1. |
SK Šamani
Benešovice B |
10 |
9 |
1 |
55 |
15 |
40 |
18 |
2. |
SKDH Trnová B |
|
10 |
9 |
1 |
49 |
21 |
28 |
18 |
3. |
NK Libišany B |
|
10 |
5 |
5 |
38 |
32 |
6 |
10 |
4. |
NK Voleč |
|
|
10 |
5 |
5 |
30 |
40 |
-10 |
10 |
5. |
FK Přelouč |
|
10 |
2 |
8 |
22 |
48 |
-26 |
4 |
6. |
NK
Klondajk Klenovka |
10 |
0 |
10 |
16 |
54 |
-38 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stejnost bodů |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 V |
SK Nemošice |
|
NK Jaroslav |
|
5 |
: |
2 |
|
(11:7) |
|
|
|
|
10 V |
NK Jaroslav |
|
SK Nemošice |
|
5 |
: |
2 |
|
(12:5) |
|
|
|
|
|
celkově na sety 19:16 pro Jaroslav |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stejnost bodů |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 Z |
SK Šamani Benešovice B |
SKDH Trnová B |
|
4 |
: |
3 |
|
(9:7;143:121) |
|
|
6 Z |
SKDH Trnová B |
|
SK Šamani Benešovice B |
4 |
: |
3 |
|
(10:8;140:142) |
|
|
|
celkově na míče 285:261 pro Benešovice B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stejnost bodů |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 Z |
NK Libišany B |
|
NK Voleč |
|
|
5 |
: |
2 |
|
(11:5) |
|
|
|
|
6 Z |
NK Voleč |
|
|
NK Libišany B |
|
5 |
: |
2 |
|
(10:7) |
|
|
|
|
|
celkově na sety 18:15 pro Libišany B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Okres III. třída |
|
|
|
|
20.09.2019 |
|
|
|
|
|
|
1 V |
SK Nemošice |
|
NK Topol |
|
|
1 |
: |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
1 V |
NK Jaroslav |
|
SK Dražkovice |
|
7 |
: |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
1 V |
SK Ostřešany B |
|
SK Borek |
|
|
4 |
: |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
1 Z |
SK Šamani Benešovice B |
SKDH Trnová B |
|
4 |
: |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
1 Z |
NK Libišany B |
|
NK Voleč |
|
|
5 |
: |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
1 Z |
FK Přelouč |
|
NK Klondajk Klenovka |
5 |
: |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
2 V |
NK Topol |
|
|
SK Ostřešany B |
|
7 |
: |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
2 V |
SK Borek |
|
|
NK Jaroslav |
|
6 |
: |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
2 V |
SK Dražkovice |
|
SK Nemošice |
|
1 |
: |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
2 Z |
SKDH Trnová B |
|
FK Přelouč |
|
6 |
: |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
2 Z |
NK Klondajk Klenovka |
NK Libišany B |
|
2 |
: |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
2 Z |
NK Voleč |
|
|
SK Šamani Benešovice B |
3 |
: |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
3 V |
SK Dražkovice |
|
NK Topol |
|
|
0 |
: |
7 |
|
|
|
|
|
|
|
3 V |
SK Nemošice |
|
SK Borek |
|
|
5 |
: |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
3 V |
NK Jaroslav |
|
SK Ostřešany B |
|
3 |
: |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
3 Z |
NK Voleč |
|
|
SKDH Trnová B |
|
2 |
: |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
3 Z |
SK Šamani Benešovice B |
NK Klondajk Klenovka |
7 |
: |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
3 Z |
NK Libišany B |
|
FK Přelouč |
|
6 |
: |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
4 V |
NK Topol |
|
|
NK Jaroslav |
|
6 |
: |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
4 V |
SK Ostřešany B |
|
SK Nemošice |
|
4 |
: |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
4 V |
SK Borek |
|
|
SK Dražkovice |
|
6 |
: |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
4 Z |
SKDH Trnová B |
|
NK Libišany B |
|
4 |
: |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
4 Z |
FK Přelouč |
|
SK Šamani Benešovice B |
1 |
: |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
4 Z |
NK Klondajk Klenovka |
NK Voleč |
|
|
3 |
: |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
5 V |
SK Borek |
|
|
NK Topol |
|
|
0 |
: |
7 |
|
|
|
|
|
|
|
5 V |
SK Dražkovice |
|
SK Ostřešany B |
|
2 |
: |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
5 V |
SK Nemošice |
|
NK Jaroslav |
|
5 |
: |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
5 Z |
NK Klondajk Klenovka |
SKDH Trnová B |
|
2 |
: |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
5 Z |
NK Voleč |
|
|
FK Přelouč |
|
4 |
: |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
5 Z |
SK Šamani Benešovice B |
NK Libišany B |
|
4 |
: |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
6 V |
NK Topol |
|
|
SK Nemošice |
|
5 |
: |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
6 V |
SK Dražkovice |
|
NK Jaroslav |
|
0 |
: |
7 |
|
|
|
|
|
|
|
6 V |
SK Borek |
|
|
SK Ostřešany B |
|
2 |
: |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
6 Z |
SKDH Trnová B |
|
SK Šamani Benešovice B |
4 |
: |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
6 Z |
NK Voleč |
|
|
NK Libišany B |
|
5 |
: |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
6 Z |
NK Klondajk Klenovka |
FK Přelouč |
|
3 |
: |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
7 V |
SK Ostřešany B |
|
NK Topol |
|
|
0 |
: |
7 |
|
|
|
|
|
|
|
7 V |
NK Jaroslav |
|
SK Borek |
|
|
4 |
: |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
7 V |
SK Nemošice |
|
SK Dražkovice |
|
7 |
: |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
7 Z |
FK Přelouč |
|
SKDH Trnová B |
|
1 |
: |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
7 Z |
NK Libišany B |
|
NK Klondajk Klenovka |
6 |
: |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
7 Z |
SK Šamani Benešovice B |
NK Voleč |
|
|
7 |
: |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
8 V |
NK Topol |
|
|
SK Dražkovice |
|
7 |
: |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
8 V |
SK Borek |
|
|
SK Nemošice |
|
3 |
: |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
8 V |
SK Ostřešany B |
|
NK Jaroslav |
|
2 |
: |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
8 Z |
SKDH Trnová B |
|
NK Voleč |
|
|
6 |
: |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
8 Z |
NK Klondajk Klenovka |
SK Šamani Benešovice B |
0 |
: |
7 |
|
|
|
|
|
|
|
8 Z |
FK Přelouč |
|
NK Libišany B |
|
3 |
: |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
9 V |
NK Jaroslav |
|
NK Topol |
|
|
2 |
: |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
9 V |
SK Nemošice |
|
SK Ostřešany B |
|
2 |
: |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
9 V |
SK Dražkovice |
|
SK Borek |
|
|
2 |
: |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
9 Z |
NK Libišany B |
|
SKDH Trnová B |
|
3 |
: |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
9 Z |
SK Šamani Benešovice B |
FK Přelouč |
|
7 |
: |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
9 Z |
NK Voleč |
|
|
NK Klondajk Klenovka |
5 |
: |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
10 V |
NK Topol |
|
|
SK Borek |
|
|
7 |
: |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
10 V |
SK Ostřešany B |
|
SK Dražkovice |
|
4 |
: |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
10 V |
NK Jaroslav |
|
SK Nemošice |
|
5 |
: |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
10 Z |
SKDH Trnová B |
|
NK Klondajk Klenovka |
6 |
: |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
10 Z |
FK Přelouč |
|
NK Voleč |
|
|
3 |
: |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
10 Z |
NK Libišany B |
|
SK Šamani Benešovice B |
1 |
: |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
1. 2Z-1V |
SKDH Trnová B |
|
NK Topol |
|
|
0 |
: |
7 |
|
stav 0:1 |
|
|
|
|
1. 2V-1Z |
SK Ostřešany B |
|
SK Šamani Benešovice B |
3 |
: |
4 |
|
stav 0:1 |
|
|
|
|
1. 4Z-3V |
NK Voleč |
|
|
NK Jaroslav |
|
1 |
: |
6 |
|
stav 0:1 |
|
|
|
|
1. 4V-3Z |
SK Nemošice |
|
NK Libišany B |
|
4 |
: |
3 |
|
stav 1:0 |
|
|
|
|
1. 6Z-5V |
NK Klondajk Klenovka |
SK Borek |
|
|
3 |
: |
4 |
|
stav 0:1 |
|
|
|
|
1. 6V-5Z |
SK Dražkovice |
|
FK Přelouč |
|
0 |
: |
7 |
|
stav 0:1 |
|
|
|
|
2. 1V-2Z |
NK Topol |
|
|
SKDH Trnová B |
|
6 |
: |
1 |
|
stav 2:0 (konec) |
|
|
2. 1Z-2V |
SK Šamani Benešovice B |
SK Ostřešany B |
|
5 |
: |
2 |
|
stav 2:0 (konec) |
|
|
2. 3V-4Z |
NK Jaroslav |
|
NK Voleč |
|
|
6 |
: |
1 |
|
stav 2:0 (konec) |
|
|
2. 3Z-4V |
NK Libišany B |
|
SK Nemošice |
|
5 |
: |
2 |
|
stav 1:1 (8:6, konec) |
|
2. 5V-6Z |
SK Borek |
|
|
NK Klondajk Klenovka |
7 |
: |
0 |
|
stav 2:0 (konec) |
|
|
2. 5Z-6V |
FK Přelouč |
|
SK Dražkovice |
|
4 |
: |
3 |
|
stav 2:0 (konec) |
|
|
1. finále |
SK Šamani Benešovice B |
NK Topol |
|
|
1 |
: |
6 |
|
stav 0:1 |
|
|
|
|
1. o 3. místo |
SK Ostřešany B |
|
SKDH Trnová B |
|
3 |
: |
4 |
|
stav 0:1 |
|
|
|
|
1. o 5. místo |
NK Jaroslav |
|
NK Libišany B |
|
4 |
: |
3 |
|
stav 1:0 |
|
|
|
|
1. o 7. místo |
NK Voleč |
|
|
SK Nemošice |
|
0 |
: |
7 |
|
stav 0:1 |
|
|
|
|
1. o 9. místo |
FK Přelouč |
|
SK Borek |
|
|
3 |
: |
4 |
|
stav 0:1 |
|
|
|
|
1. o 11. místo |
SK Dražkovice |
|
NK Klondajk Klenovka |
3 |
: |
4 |
|
stav 0:1 |
|
|
|
|
2. finále |
NK Topol |
|
|
SK Šamani Benešovice B |
6 |
: |
1 |
|
stav 2:0 (konec) |
|
|
2. o 3. místo |
SKDH Trnová B |
|
SK Ostřešany B |
|
4 |
: |
3 |
|
stav 2:0 (konec) |
|
|
2. o 5. místo |
NK Libišany B |
|
NK Jaroslav |
|
3 |
: |
4 |
|
stav 0:2 (konec) |
|
|
2. o 7. místo |
SK Nemošice |
|
NK Voleč |
|
|
5 |
: |
2 |
|
stav 2:0 (konec) |
|
|
2. o 9. místo |
SK Borek |
|
|
FK Přelouč |
|
4 |
: |
3 |
|
stav 2:0 (konec) |
|
|
2. o 11. místo |
NK Klondajk Klenovka |
SK Dražkovice |
|
5 |
: |
2 |
|
stav 2:0 (konec) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|