|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23.09.2020 |
|
|
Konečná tabulka soutěže |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. |
SK Ostřešany A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2. |
TJ Dynamo Pardubice A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3. |
TJ Sokol Mnětice A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. |
SK Šamani Benešovice A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5. |
Kučerka - Hůrka A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6. |
SK Spartak Slatiňany |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7. |
NK Libišany A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8. |
SKDH Trnová A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9. |
TJ Spartak Sezemice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V průběhu soutěže o pořadí družstev rozhoduje
průběžná tabulka: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V případě rovnosti bodů rozhoduje o umístění
na kterémkoli místě: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- vyšší rozdíl zápasových bodů ze všech utkání |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Po skončení základní části soutěže rozhoduje
konečná tabulka. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V případě rovnosti bodů rozhoduje o umístění na
kterémkoli místě: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- vyšší počet tabulkových bodů ze vzájemných
utkání |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- vyšší rozdíl zápasových bodů ze vzájemných
utkání |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- vyšší rozdíl setů ze vzájemných utkání |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- vyšší rozdíl míčů ze vzájemných utkání |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- ve stejném pořadí ze všech utkání |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- los |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Průběžná tabulka soutěže |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23.09.2020 |
|
|
|
|
|
Utkání |
|
Zápasové |
|
|
|
|
|
|
družstvo |
|
|
Celkem |
+ |
- |
body + |
body - |
rozdíl |
Body celkem |
|
1. |
SK Ostřešany A |
|
8 |
7 |
1 |
38 |
18 |
20 |
14 |
|
2. |
TJ
Dynamo Pardubice A |
8 |
6 |
2 |
34 |
22 |
12 |
12 |
|
3. |
TJ Sokol Mnětice A |
|
8 |
6 |
2 |
41 |
15 |
26 |
12 |
|
4. |
SK
Šamani Benešovice A |
8 |
5 |
3 |
28 |
28 |
0 |
10 |
|
5. |
Kučerka - Hůrka A |
|
8 |
4 |
4 |
30 |
26 |
4 |
8 |
|
6. |
SK
Spartak Slatiňany |
8 |
3 |
5 |
21 |
35 |
-14 |
6 |
|
7. |
NK Libišany A |
|
8 |
2 |
6 |
23 |
33 |
-10 |
4 |
|
8. |
SKDH Trnová A |
|
8 |
2 |
6 |
16 |
40 |
-24 |
4 |
|
9. |
TJ
Spartak Sezemice |
8 |
1 |
7 |
21 |
35 |
-14 |
2 |
|
10. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stejnost bodů |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
TJ Dynamo Pardubice A |
TJ Sokol Mnětice A |
|
5 |
: |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stejnost bodů |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
SKDH Trnová A |
|
NK Libišany A |
|
2 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Okres I. třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
TJ Sokol Mnětice A |
|
NK Libišany A |
|
6 |
: |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
volno |
|
|
SK Spartak Slatiňany |
|
: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
SK Šamani Benešovice A |
SKDH Trnová A |
|
6 |
: |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Kučerka - Hůrka A |
|
TJ Dynamo Pardubice A |
3 |
: |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
SK Ostřešany A |
|
TJ Spartak Sezemice |
4 |
: |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
NK Libišany A |
|
SK Ostřešany A |
|
2 |
: |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
TJ Spartak Sezemice |
Kučerka - Hůrka A |
|
1 |
: |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
TJ Dynamo Pardubice A |
SK Šamani Benešovice A |
5 |
: |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
SKDH Trnová A |
|
volno |
|
|
|
: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
SK Spartak Slatiňany |
TJ Sokol Mnětice A |
|
2 |
: |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
SK Spartak Slatiňany |
NK Libišany A |
|
4 |
: |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
TJ Sokol Mnětice A |
|
SKDH Trnová A |
|
7 |
: |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
volno |
|
|
TJ Dynamo Pardubice A |
|
: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
SK Šamani Benešovice A |
TJ Spartak Sezemice |
6 |
: |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Kučerka - Hůrka A |
|
SK Ostřešany A |
|
1 |
: |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
NK Libišany A |
|
Kučerka - Hůrka A |
|
2 |
: |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
SK Ostřešany A |
|
SK Šamani Benešovice A |
6 |
: |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
TJ Spartak Sezemice |
volno |
|
|
|
: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
TJ Dynamo Pardubice A |
TJ Sokol Mnětice A |
|
5 |
: |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
SKDH Trnová A |
|
SK Spartak Slatiňany |
4 |
: |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
SKDH Trnová A |
|
NK Libišany A |
|
2 |
: |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
SK Spartak Slatiňany |
TJ Dynamo Pardubice A |
1 |
: |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
TJ Sokol Mnětice A |
|
TJ Spartak Sezemice |
5 |
: |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
volno |
|
|
SK Ostřešany A |
|
|
: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
SK Šamani Benešovice A |
Kučerka - Hůrka A |
|
4 |
: |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
NK Libišany A |
|
SK Šamani Benešovice A |
3 |
: |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Kučerka - Hůrka A |
|
volno |
|
|
|
: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
SK Ostřešany A |
|
TJ Sokol Mnětice A |
|
4 |
: |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
TJ Spartak Sezemice |
SK Spartak Slatiňany |
3 |
: |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
TJ Dynamo Pardubice A |
SKDH Trnová A |
|
3 |
: |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
TJ Dynamo Pardubice A |
NK Libišany A |
|
4 |
: |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
SKDH Trnová A |
|
TJ Spartak Sezemice |
2 |
: |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
SK Spartak Slatiňany |
SK Ostřešany A |
|
4 |
: |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
TJ Sokol Mnětice A |
|
Kučerka - Hůrka A |
|
6 |
: |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
volno |
|
|
SK Šamani Benešovice A |
|
: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
NK Libišany A |
|
volno |
|
|
|
: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
SK Šamani Benešovice A |
TJ Sokol Mnětice A |
|
0 |
: |
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Kučerka - Hůrka A |
|
SK Spartak Slatiňany |
6 |
: |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
SK Ostřešany A |
|
SKDH Trnová A |
|
6 |
: |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
TJ Spartak Sezemice |
TJ Dynamo Pardubice A |
3 |
: |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
TJ Spartak Sezemice |
NK Libišany A |
|
3 |
: |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
TJ Dynamo Pardubice A |
SK Ostřešany A |
|
3 |
: |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
SKDH Trnová A |
|
Kučerka - Hůrka A |
|
2 |
: |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
SK Spartak Slatiňany |
SK Šamani Benešovice A |
2 |
: |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
TJ Sokol Mnětice A |
|
volno |
|
|
|
: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|