|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.09.2020 |
|
|
|
|
Konečná tabulka soutěže |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. |
SK Ostřešany B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2. |
SK Šamani Benešovice B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3. |
NK Libišany B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. |
SK Nemošice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5. |
FK Přelouč |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6. |
SKDH Trnová B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7. |
NK Jaroslav |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8. |
NC Rotr |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9. |
SK Borek |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10. |
TJ Sokol St. Jesenčany B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11. |
NK Klondajk Klenovka |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12. |
NK Voleč |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13. |
SK Dražkovice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V průběhu soutěže o pořadí družstev rozhoduje
průběžná tabulka: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- počet tabulkových bodů |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- vyšší rozdíl zápasových bodů ze všech utkání |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Po skončení základní části soutěže rozhoduje
konečná tabulka. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V případě rovnosti bodů rozhoduje o umístění na
kterémkoli místě: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- vyšší počet tabulkových bodů ze vzájemných
utkání |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- vyšší rozdíl zápasových bodů ze vzájemných
utkání |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- vyšší rozdíl setů ze vzájemných utkání |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- vyšší rozdíl míčů ze vzájemných utkání |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- ve stejném pořadí ze všech utkání |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- los |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Konečná tabulka jarní části soutěže východ + západ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Utkání |
|
Zápasové |
|
|
|
|
|
|
|
|
družstvo |
|
|
Celkem |
+ |
- |
body + |
body - |
rozdíl |
|
Body celkem |
|
1. |
SK Ostřešany B |
|
6 |
6 |
0 |
30 |
12 |
18 |
|
12 |
|
2. |
SK Nemošice |
|
6 |
5 |
1 |
29 |
13 |
16 |
|
10 |
|
3. |
NK Jaroslav |
|
6 |
3 |
3 |
24 |
18 |
6 |
|
6 |
|
4. |
NC Rotr |
|
|
6 |
3 |
3 |
21 |
21 |
0 |
|
6 |
|
5. |
TJ Sokol
St. Jesenčany B |
6 |
2 |
4 |
15 |
27 |
-12 |
|
4 |
|
6. |
SK Borek |
|
|
6 |
2 |
4 |
19 |
23 |
-4 |
|
4 |
|
7. |
SK Dražkovice |
|
6 |
0 |
6 |
9 |
33 |
-24 |
|
0 |
|
1. |
SK Šamani
Benešovice B |
5 |
5 |
0 |
27 |
8 |
19 |
|
10 |
|
2. |
NK Libišany B |
|
5 |
4 |
1 |
26 |
9 |
17 |
|
8 |
|
3. |
FK Přelouč |
|
5 |
3 |
2 |
17 |
18 |
-1 |
|
6 |
|
4. |
SKDH Trnová B |
|
5 |
2 |
3 |
18 |
17 |
1 |
|
4 |
|
5. |
NK Voleč |
|
|
5 |
1 |
4 |
11 |
24 |
-13 |
|
2 |
|
6. |
NK
Klondajk Klenovka |
5 |
0 |
5 |
6 |
29 |
-23 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stejnost bodů |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7V |
NC Rotr |
|
|
NK Jaroslav |
|
0 |
: |
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stejnost bodů |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3V |
SK Borek |
|
|
TJ Sokol St. Jesenčany B |
2 |
: |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Okres III. třída |
|
|
|
|
17.09.2020 |
|
|
|
|
|
|
|
1 V |
NK Jaroslav |
|
TJ Sokol St. Jesenčany B |
5 |
: |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 V |
SK Nemošice |
|
NC Rotr |
|
|
4 |
: |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 V |
SK Borek |
|
|
SK Dražkovice |
|
6 |
: |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 V |
SK Ostřešany B |
|
volno |
|
|
|
: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 Z |
SK Šamani Benešovice B |
NK Klondajk Klenovka |
6 |
: |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 Z |
SKDH Trnová B |
|
FK Přelouč |
|
2 |
: |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 Z |
NK Libišany B |
|
NK Voleč |
|
|
6 |
: |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 V |
NC Rotr |
|
|
SK Borek |
|
|
4 |
: |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 V |
TJ Sokol St. Jesenčany B |
SK Nemošice |
|
0 |
: |
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 V |
SK Ostřešany B |
|
NK Jaroslav |
|
4 |
: |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 V |
SK Dražkovice |
|
volno |
|
|
|
: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 Z |
NK Klondajk Klenovka |
NK Voleč |
|
|
3 |
: |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 Z |
FK Přelouč |
|
NK Libišany B |
|
1 |
: |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 Z |
SK Šamani Benešovice B |
SKDH Trnová B |
|
5 |
: |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 V |
SK Nemošice |
|
SK Ostřešany B |
|
1 |
: |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 V |
SK Borek |
|
|
TJ Sokol St. Jesenčany B |
2 |
: |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 V |
SK Dražkovice |
|
NC Rotr |
|
|
0 |
: |
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 V |
NK Jaroslav |
|
volno |
|
|
|
: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 Z |
SKDH Trnová B |
|
NK Klondajk Klenovka |
7 |
: |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 Z |
NK Libišany B |
|
SK Šamani Benešovice B |
3 |
: |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 Z |
NK Voleč |
|
|
FK Přelouč |
|
3 |
: |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 V |
TJ Sokol St. Jesenčany B |
SK Dražkovice |
|
5 |
: |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 V |
SK Ostřešany B |
|
SK Borek |
|
|
5 |
: |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 V |
NK Jaroslav |
|
SK Nemošice |
|
3 |
: |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 V |
NC Rotr |
|
|
volno |
|
|
|
: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 Z |
NK Klondajk Klenovka |
FK Přelouč |
|
2 |
: |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 Z |
SK Šamani Benešovice B |
NK Voleč |
|
|
7 |
: |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 Z |
SKDH Trnová B |
|
NK Libišany B |
|
3 |
: |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 V |
SK Borek |
|
|
NK Jaroslav |
|
5 |
: |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 V |
SK Dražkovice |
|
SK Ostřešany B |
|
3 |
: |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 V |
NC Rotr |
|
|
TJ Sokol St. Jesenčany B |
5 |
: |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 V |
SK Nemošice |
|
volno |
|
|
|
: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 Z |
NK Libišany B |
|
NK Klondajk Klenovka |
7 |
: |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 Z |
NK Voleč |
|
|
SKDH Trnová B |
|
3 |
: |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 Z |
FK Přelouč |
|
SK Šamani Benešovice B |
2 |
: |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 V |
SK Ostřešany B |
|
NC Rotr |
|
|
5 |
: |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 V |
NK Jaroslav |
|
SK Dražkovice |
|
4 |
: |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 V |
SK Nemošice |
|
SK Borek |
|
|
6 |
: |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 V |
TJ Sokol St. Jesenčany B |
volno |
|
|
|
: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 V |
SK Dražkovice |
|
SK Nemošice |
|
0 |
: |
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 V |
TJ Sokol St. Jesenčany B |
SK Ostřešany B |
|
1 |
: |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 V |
NC Rotr |
|
|
NK Jaroslav |
|
0 |
: |
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 V |
SK Borek |
|
|
volno |
|
|
|
: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. 2Z-1V |
NK Libišany B |
|
SK Ostřešany B |
|
2 |
: |
5 |
|
(stav 0:1) |
|
|
|
|
1. 2V-1Z |
SK Nemošice |
|
SK Šamani Benešovice B |
4 |
: |
3 |
|
(stav 1:0) |
|
|
|
|
1. 4Z-3V |
SKDH Trnová B |
|
NK Jaroslav |
|
5 |
: |
2 |
|
(stav 1:0) |
|
|
|
|
1. 4V-3Z |
NC Rotr |
|
|
FK Přelouč |
|
0 |
: |
7 |
|
(stav 0:1) |
|
|
|
|
1. 6Z-5V |
NK Klondajk Klenovka |
TJ Sokol St. Jesenčany B |
3 |
: |
4 |
|
(stav 0:1) |
|
|
|
|
1. 6V-5Z |
SK Borek |
|
|
NK Voleč |
|
|
6 |
: |
1 |
|
(stav 1:0) |
|
|
|
|
2. 1V-2Z |
SK Ostřešany B |
|
NK Libišany B |
|
4 |
: |
3 |
|
(stav 2:0) |
|
|
|
|
2. 1Z-2V |
SK Šamani Benešovice B |
SK Nemošice |
|
6 |
: |
1 |
|
(stav 1:1; 9:5) |
|
|
|
2. 3V-4Z |
NK Jaroslav |
|
SKDH Trnová B |
|
3 |
: |
4 |
|
(stav 0:2) |
|
|
|
|
2. 3Z-4V |
FK Přelouč |
|
NC Rotr |
|
|
7 |
: |
0 |
|
(stav 2:0) |
|
|
|
|
2. 5V-6Z |
TJ Sokol St. Jesenčany B |
NK Klondajk Klenovka |
3 |
: |
4 |
|
(stav 1:1; 7:7; 17:15) |
|
|
2. 5Z-6V |
NK Voleč |
|
|
SK Borek |
|
|
2 |
: |
5 |
|
(stav 0:2) |
|
|
|
|
finále |
SK Šamani Benešovice B |
SK Ostřešany B |
|
3 |
: |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3. místo |
NK Libišany B |
|
SK Nemošice |
|
5 |
: |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5. místo |
FK Přelouč |
|
SKDH Trnová B |
|
4 |
: |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7. místo |
NK Jaroslav |
|
NC Rotr |
|
|
7 |
: |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9. místo |
TJ Sokol St. Jesenčany B |
SK Borek |
|
|
3 |
: |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11. místo |
NK Voleč |
|
|
NK Klondajk Klenovka |
2 |
: |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|