|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.09.2021 |
|
Konečná tabulka soutěže |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. |
TJ Dynamo Pardubice "A" |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2. |
SK Ostřešany "A" |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3. |
TJ Sokol Mnětice "A" |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. |
PS Home Star Dražkovice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5. |
SK Šamani Benešovice "A" |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6. |
SKDH Trnová |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7. |
TJ Spartak Sezemice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8. |
Sokol Dolní Ředice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9. |
SK Spartak Slatiňany |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V průběhu soutěže o pořadí družstev rozhoduje
průběžná tabulka: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V případě rovnosti bodů rozhoduje o umístění na
kterémkoli místě: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- vyšší rozdíl zápasových bodů ze všech utkání |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Po skončení základní části soutěže rozhoduje
konečná tabulka. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V případě rovnosti bodů rozhoduje o umístění na
kterémkoli místě: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- vyšší počet tabulkových bodů ze vzájemných
utkání |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- vyšší rozdíl zápasových bodů ze vzájemných
utkání |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- vyšší rozdíl setů ze vzájemných utkání |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- vyšší rozdíl míčů ze vzájemných utkání |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- ve stejném pořadí ze všech utkání |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- los |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Průběžná tabulka soutěže |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.09.2021 |
|
|
|
|
Utkání |
|
Zápasové |
|
|
|
|
|
družstvo |
|
|
Celkem |
+ |
- |
body + |
body - |
rozdíl |
Body celkem |
1. |
TJ Dynamo
Pardubice "A" |
8 |
7 |
1 |
40 |
16 |
24 |
14 |
2. |
SK Ostřešany "A" |
|
8 |
6 |
2 |
38 |
18 |
20 |
12 |
3. |
TJ Sokol
Mnětice "A" |
8 |
6 |
2 |
37 |
19 |
18 |
12 |
4. |
PS Home
Star Dražkovice |
8 |
5 |
3 |
32 |
24 |
8 |
10 |
5. |
SK Šamani
Benešovice "A" |
8 |
4 |
4 |
32 |
24 |
8 |
8 |
6. |
SKDH Trnová |
|
8 |
3 |
5 |
22 |
34 |
-12 |
6 |
7. |
TJ
Spartak Sezemice |
8 |
3 |
5 |
21 |
35 |
-14 |
6 |
8. |
Sokol Dolní Ředice |
|
8 |
1 |
7 |
19 |
37 |
-18 |
2 |
9. |
SK
Spartak Slatiňany |
8 |
1 |
7 |
11 |
45 |
-34 |
2 |
10. |
volno |
|
|
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stejnost bodů |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
TJ Sokol Mnětice "A" |
|
SK Ostřešany "A" |
|
2 |
: |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stejnost bodů |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
SKDH Trnová |
|
TJ Spartak Sezemice |
4 |
: |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stejnost bodů |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
SK Spartak Slatiňany |
Sokol Dolní Ředice |
|
2 |
: |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Okres I. třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
SK Ostřešany "A" |
|
Sokol Dolní Ředice |
|
5 |
: |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
TJ Dynamo Pardubice "A" |
PS Home Star Dražkovice |
6 |
: |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
TJ Sokol Mnětice "A" |
|
TJ Spartak Sezemice |
7 |
: |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
SK Šamani Benešovice "A" |
SKDH Trnová |
|
3 |
: |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
volno |
|
|
SK Spartak Slatiňany |
|
: |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Sokol Dolní Ředice |
|
volno |
|
|
|
: |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
SK Spartak Slatiňany |
SK Šamani Benešovice "A" |
0 |
: |
7 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
SKDH Trnová |
|
TJ Sokol Mnětice "A" |
|
2 |
: |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
TJ Spartak Sezemice |
TJ Dynamo Pardubice "A" |
2 |
: |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
PS Home Star Dražkovice |
SK Ostřešany "A" |
|
4 |
: |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
PS Home Star Dražkovice |
Sokol Dolní Ředice |
|
5 |
: |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
SK Ostřešany "A" |
|
TJ Spartak Sezemice |
7 |
: |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
TJ Dynamo Pardubice "A" |
SKDH Trnová |
|
6 |
: |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
TJ Sokol Mnětice "A" |
|
SK Spartak Slatiňany |
7 |
: |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
SK Šamani Benešovice "A" |
volno |
|
|
|
: |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Sokol Dolní Ředice |
|
SK Šamani Benešovice "A" |
2 |
: |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
volno |
|
|
TJ Sokol Mnětice "A" |
|
|
: |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
SK Spartak Slatiňany |
TJ Dynamo Pardubice "A" |
1 |
: |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
SKDH Trnová |
|
SK Ostřešany "A" |
|
3 |
: |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
TJ Spartak Sezemice |
PS Home Star Dražkovice |
4 |
: |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
TJ Spartak Sezemice |
Sokol Dolní Ředice |
|
5 |
: |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
PS Home Star Dražkovice |
SKDH Trnová |
|
6 |
: |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
SK Ostřešany "A" |
|
SK Spartak Slatiňany |
6 |
: |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
TJ Dynamo Pardubice "A" |
volno |
|
|
|
: |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
TJ Sokol Mnětice "A" |
|
SK Šamani Benešovice "A" |
5 |
: |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Sokol Dolní Ředice |
|
TJ Sokol Mnětice "A" |
|
2 |
: |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
SK Šamani Benešovice "A" |
TJ Dynamo Pardubice "A" |
5 |
: |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
volno |
|
|
SK Ostřešany "A" |
|
|
: |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
SK Spartak Slatiňany |
PS Home Star Dražkovice |
1 |
: |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
SKDH Trnová |
|
TJ Spartak Sezemice |
4 |
: |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
SKDH Trnová |
|
Sokol Dolní Ředice |
|
4 |
: |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
TJ Spartak Sezemice |
SK Spartak Slatiňany |
5 |
: |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
PS Home Star Dražkovice |
volno |
|
|
|
: |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
SK Ostřešany "A" |
|
SK Šamani Benešovice "A" |
5 |
: |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
TJ Dynamo Pardubice "A" |
TJ Sokol Mnětice "A" |
|
5 |
: |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Sokol Dolní Ředice |
|
TJ Dynamo Pardubice "A" |
1 |
: |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
TJ Sokol Mnětice "A" |
|
SK Ostřešany "A" |
|
2 |
: |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
SK Šamani Benešovice "A" |
PS Home Star Dražkovice |
3 |
: |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
volno |
|
|
TJ Spartak Sezemice |
|
: |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
SK Spartak Slatiňany |
SKDH Trnová |
|
4 |
: |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
SK Spartak Slatiňany |
Sokol Dolní Ředice |
|
2 |
: |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
SKDH Trnová |
|
volno |
|
|
|
: |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
TJ Spartak Sezemice |
SK Šamani Benešovice "A" |
2 |
: |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
PS Home Star Dražkovice |
TJ Sokol Mnětice "A" |
|
3 |
: |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
SK Ostřešany "A" |
|
TJ Dynamo Pardubice "A" |
3 |
: |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|