|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29.9.2022 |
|
Konečná tabulka soutěže |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. |
Kučerka - Hůrka "B" |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2. |
SK Ostřešany "B" |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3. |
SK Šamani Benešovice "B" |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. |
TJ Sokol Čeperka |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5. |
TJ Sokol Mnětice "B" |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6. |
NC Bořice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7. |
NTK Sokol L. Bohdaneč |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8. |
SK Nemošice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9. |
TJ Dynamo Pardubice "B" |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10. |
TJ Sokol St. Jesenčany |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V průběhu soutěže o pořadí družstev rozhoduje
průběžná tabulka: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V případě rovnosti bodů rozhoduje o umístění na
kterémkoli místě: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- vyšší rozdíl zápasových bodů ze všech utkání |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Po skončení základní části soutěže rozhoduje
konečná tabulka. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V případě rovnosti bodů rozhoduje o umístění na
kterémkoli místě: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- vyšší počet tabulkových bodů ze vzájemných
utkání |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- vyšší rozdíl zápasových bodů ze vzájemných
utkání |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- vyšší rozdíl setů ze vzájemných utkání |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- vyšší rozdíl míčů ze vzájemných utkání |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- ve stejném pořadí ze všech utkání |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- los |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Konečná tabulka základní části soutěže |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. |
SK Šamani Benešovice "B" |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2. |
TJ Sokol Čeperka |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3. |
SK Ostřešany "B" |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. |
Kučerka - Hůrka "B" |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5. |
NC Bořice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6. |
TJ Sokol Mnětice "B" |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7. |
SK Nemošice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8. |
NTK Sokol L. Bohdaneč |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9. |
TJ Dynamo Pardubice "B" |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10. |
TJ Sokol St. Jesenčany |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Průběžná tabulka soutěže |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29.9.2022 |
|
|
|
|
Utkání |
|
Zápasové |
|
|
|
|
|
|
|
|
družstvo |
|
|
Celkem |
+ |
- |
body + |
body - |
rozdíl |
Body celkem |
1. |
SK Šamani
Benešovice "B" |
9 |
9 |
0 |
49 |
14 |
|
35 |
18 |
2. |
TJ Sokol Čeperka |
|
9 |
7 |
2 |
38 |
25 |
|
13 |
14 |
3. |
SK Ostřešany "B" |
|
9 |
6 |
3 |
43 |
20 |
|
23 |
12 |
4. |
Kučerka -
Hůrka "B" |
9 |
6 |
3 |
42 |
21 |
|
21 |
12 |
5. |
NC Bořice |
|
9 |
4 |
5 |
28 |
35 |
|
-7 |
8 |
6. |
TJ Sokol
Mnětice "B" |
9 |
4 |
5 |
29 |
34 |
|
-5 |
8 |
7. |
SK Nemošice |
|
9 |
4 |
5 |
32 |
31 |
|
1 |
8 |
8. |
NTK Sokol
L. Bohdaneč |
9 |
3 |
6 |
21 |
42 |
|
-21 |
6 |
9. |
TJ Dynamo
Pardubice "B" |
9 |
2 |
7 |
19 |
44 |
|
-25 |
4 |
10. |
TJ Sokol
St. Jesenčany |
9 |
0 |
9 |
14 |
49 |
|
-35 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stejnost bodů |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
SK Ostřešany "B" |
Kučerka - Hůrka "B" |
5 |
: |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stejnost bodů |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mnětice |
Bořice |
Nemošice |
body |
skóre |
pořadí |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mnětice |
|
3 : 4 |
6 : 1 |
2 |
9 : 5 |
2. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bořice |
4 : 3 |
|
4 : 3 |
4 |
8 : 6 |
1. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nemošice |
1 : 6 |
3 : 4 |
|
0 |
4 : 10 |
3. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
NC Bořice |
|
|
SK Nemošice |
|
4 |
: |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
TJ Sokol Mnětice "B" |
|
NC Bořice |
|
|
3 |
: |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
TJ Sokol Mnětice "B" |
|
SK Nemošice |
|
6 |
: |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Okres II. třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Kučerka - Hůrka "B" |
|
SK Šamani Benešovice "B" |
3 |
: |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
NC Bořice |
|
|
SK Nemošice |
|
4 |
: |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
SK Ostřešany "B" |
|
TJ Sokol Mnětice "B" |
|
7 |
: |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
TJ Dynamo Pardubice "B" |
NTK Sokol L. Bohdaneč |
5 |
: |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
TJ Sokol Čeperka |
|
TJ Sokol St. Jesenčany |
6 |
: |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
SK Šamani Benešovice "B" |
TJ Sokol Čeperka |
|
6 |
: |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
TJ Sokol St. Jesenčany |
TJ Dynamo Pardubice "B" |
2 |
: |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
NTK Sokol L. Bohdaneč |
SK Ostřešany "B" |
|
4 |
: |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
TJ Sokol Mnětice "B" |
|
NC Bořice |
|
|
3 |
: |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
SK Nemošice |
|
Kučerka - Hůrka "B" |
|
2 |
: |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
SK Nemošice |
|
SK Šamani Benešovice "B" |
3 |
: |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Kučerka - Hůrka "B" |
|
TJ Sokol Mnětice "B" |
|
7 |
: |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
NC Bořice |
|
|
NTK Sokol L. Bohdaneč |
3 |
: |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
SK Ostřešany "B" |
|
TJ Sokol St. Jesenčany |
7 |
: |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
TJ Dynamo Pardubice "B" |
TJ Sokol Čeperka |
|
1 |
: |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
SK Šamani Benešovice "B" |
TJ Dynamo Pardubice "B" |
7 |
: |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
TJ Sokol Čeperka |
|
SK Ostřešany "B" |
|
5 |
: |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
TJ Sokol St. Jesenčany |
NC Bořice |
|
|
3 |
: |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
NTK Sokol L. Bohdaneč |
Kučerka - Hůrka "B" |
|
1 |
: |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
TJ Sokol Mnětice "B" |
|
SK Nemošice |
|
6 |
: |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
TJ Sokol Mnětice "B" |
|
SK Šamani Benešovice "B" |
0 |
: |
7 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
SK Nemošice |
|
NTK Sokol L. Bohdaneč |
6 |
: |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Kučerka - Hůrka "B" |
|
TJ Sokol St. Jesenčany |
5 |
: |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
NC Bořice |
|
|
TJ Sokol Čeperka |
|
3 |
: |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
SK Ostřešany "B" |
|
TJ Dynamo Pardubice "B" |
5 |
: |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
SK Šamani Benešovice "B" |
SK Ostřešany "B" |
|
4 |
: |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
TJ Dynamo Pardubice "B" |
NC Bořice |
|
|
2 |
: |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
TJ Sokol Čeperka |
|
Kučerka - Hůrka "B" |
|
4 |
: |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
TJ Sokol St. Jesenčany |
SK Nemošice |
|
2 |
: |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
NTK Sokol L. Bohdaneč |
TJ Sokol Mnětice "B" |
|
3 |
: |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
NTK Sokol L. Bohdaneč |
SK Šamani Benešovice "B" |
0 |
: |
7 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
TJ Sokol Mnětice "B" |
|
TJ Sokol St. Jesenčany |
7 |
: |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
SK Nemošice |
|
TJ Sokol Čeperka |
|
5 |
: |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Kučerka - Hůrka "B" |
|
TJ Dynamo Pardubice "B" |
5 |
: |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
NC Bořice |
|
|
SK Ostřešany "B" |
|
1 |
: |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
SK Šamani Benešovice "B" |
NC Bořice |
|
|
4 |
: |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
SK Ostřešany "B" |
|
Kučerka - Hůrka "B" |
|
5 |
: |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
TJ Dynamo Pardubice "B" |
SK Nemošice |
|
2 |
: |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
TJ Sokol Čeperka |
|
TJ Sokol Mnětice "B" |
|
5 |
: |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
TJ Sokol St. Jesenčany |
NTK Sokol L. Bohdaneč |
3 |
: |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
TJ Sokol St. Jesenčany |
SK Šamani Benešovice "B" |
1 |
: |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
NTK Sokol L. Bohdaneč |
TJ Sokol Čeperka |
|
2 |
: |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
TJ Sokol Mnětice "B" |
|
TJ Dynamo Pardubice "B" |
7 |
: |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
SK Nemošice |
|
SK Ostřešany "B" |
|
2 |
: |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Kučerka - Hůrka "B" |
|
NC Bořice |
|
|
6 |
: |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1. ČF |
SK Šamani Benešovice "B" |
NTK Sokol L. Bohdaneč |
5 |
: |
2 |
stav 1:0 |
|
|
|
|
|
1. ČF |
TJ Sokol Čeperka |
|
SK Nemošice |
|
4 |
: |
3 |
stav 1:0 |
|
|
|
|
|
1. ČF |
SK Ostřešany "B" |
|
TJ Sokol Mnětice "B" |
|
2 |
: |
5 |
stav 0:1 |
|
|
|
|
|
1. ČF |
Kučerka - Hůrka "B" |
|
NC Bořice |
|
|
1 |
: |
6 |
stav 0:1 |
|
|
|
|
|
2. ČF |
NTK Sokol L. Bohdaneč |
SK Šamani Benešovice "B" |
0 |
: |
7 |
stav 0:2 (konec) |
|
|
|
2. ČF |
SK Nemošice |
|
TJ Sokol Čeperka |
|
5 |
: |
2 |
stav 1:1 |
|
|
|
|
|
2. ČF |
TJ Sokol Mnětice "B" |
|
SK Ostřešany "B" |
|
3 |
: |
4 |
stav 1:1 |
|
|
|
|
|
2. ČF |
NC Bořice |
|
|
Kučerka - Hůrka "B" |
|
3 |
: |
4 |
stav 1:1 |
|
|
|
|
|
3. ČF |
SK Šamani Benešovice "B" |
NTK Sokol L. Bohdaneč |
|
: |
|
|
|
|
|
|
|
|
3. ČF |
TJ Sokol Čeperka |
|
SK Nemošice |
|
5 |
: |
2 |
stav 2:1 (konec) |
|
|
|
3. ČF |
SK Ostřešany "B" |
|
TJ Sokol Mnětice "B" |
|
4 |
: |
3 |
stav 2:1 (konec) |
|
|
|
3. ČF |
Kučerka - Hůrka "B" |
|
NC Bořice |
|
|
4 |
: |
3 |
stav 2:1 (konec) |
|
|
|
1. SF |
SK Šamani Benešovice "B" |
Kučerka - Hůrka "B" |
|
2 |
: |
5 |
stav 0:1 |
|
|
|
|
|
1. SF |
TJ Sokol Čeperka |
|
SK Ostřešany "B" |
|
4 |
: |
3 |
stav 1:0 |
|
|
|
|
|
5.-8. |
NTK Sokol L. Bohdaneč |
NC Bořice |
|
|
2 |
: |
5 |
stav 0:1 |
|
|
|
|
|
5.-8. |
SK Nemošice |
|
TJ Sokol Mnětice "B" |
|
3 |
: |
4 |
stav 0:1 |
|
|
|
|
|
1. play-out |
TJ Dynamo Pardubice "B" |
TJ Sokol St. Jesenčany |
4 |
: |
3 |
stav 1:0 |
|
|
|
|
|
2. SF |
Kučerka - Hůrka "B" |
|
SK Šamani Benešovice "B" |
5 |
: |
2 |
stav 2:0 (konec) |
|
|
|
2. SF |
SK Ostřešany "B" |
|
TJ Sokol Čeperka |
|
5 |
: |
2 |
stav 1:1 |
|
|
|
|
|
5.-8. |
NC Bořice |
|
|
NTK Sokol L. Bohdaneč |
5 |
: |
2 |
stav 2:0 (konec) |
|
|
|
5.-8. |
TJ Sokol Mnětice "B" |
|
SK Nemošice |
|
4 |
: |
3 |
stav 2:0 (konec) |
|
|
|
2. play-out |
TJ Sokol St. Jesenčany |
TJ Dynamo Pardubice "B" |
0 |
: |
4 |
stav 0:2 (konec) |
|
|
|
3. SF |
SK Šamani Benešovice "B" |
Kučerka - Hůrka "B" |
|
|
: |
|
|
|
|
|
|
|
|
3. SF |
TJ Sokol Čeperka |
|
SK Ostřešany "B" |
|
2 |
: |
5 |
stav 1:2 (konec) |
|
|
|
5. - 6. |
TJ Sokol Mnětice "B" |
|
NC Bořice |
|
|
5 |
: |
2 |
stav 1:0 |
|
|
|
|
|
7. - 8. |
NTK Sokol L. Bohdaneč |
SK Nemošice |
|
4 |
: |
3 |
stav 1:0 |
|
|
|
|
|
3. play-out |
TJ Dynamo Pardubice "B" |
TJ Sokol St. Jesenčany |
|
: |
|
|
|
|
|
|
|
|
3. místo |
SK Šamani Benešovice "B" |
TJ Sokol Čeperka |
|
4 |
: |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
5. - 6. |
NC Bořice |
|
|
TJ Sokol Mnětice "B" |
|
4 |
: |
3 |
stav 1:1; 6:8 (konec) |
|
|
7. - 8. |
SK Nemošice |
|
NTK Sokol L. Bohdaneč |
3 |
: |
4 |
stav 0:2 (konec) |
|
|
|
finále |
SK Ostřešany "B" |
|
Kučerka - Hůrka "B" |
2 |
: |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|