Aktuality
Okresní soutěže
Extraliga Holice
dorost Holice
žáci st. Holice
Turnaje
Mapy hřišť
Video akcí
Fotky akcí
Fotky týmů
Dokumenty
Zápisy utkání
Weby oddílů
Historie okres
Prodejny
Okres CR
Okres ÚO
Web ČNS
ZZZZ nohejbal
Nohec.tv
Facebook ČNS
SportBro TV
TVCOM online
Nábor dětí
Fio banka účet
Kontakty

 
Toplist

Aktualizace webu:
19. 04. 2024
08:54

Video z turnajů, soutěží dlouhodobých i jednorázových
Případné dotazy a připomínky pište správci webu


ZDE najdete všechna videa pro nohejbal Pardubice - rádi uvítáme i Vaše příspěvky. Jednotlivé klipy musí vyhovovat pravidlům YouTube. Videa od roku 2012 jsou v rozlišení 852x480 nebo 1280x720. V galerii jsou použité i odkazy na videa pořízená Michalem Němcem z Čáslavi, kterému touto cestou děkujeme za možnost sdílet jeho nahrávky.

2024 - Soutěže
- Okres 2. třída - 18. 4. 2024 - Kučerka B x Srch A - 12345
- Okres 1. třída - 16. 4. 2024 - Kučerka A x Bořice - 1234
- Okres 1. třída - 16. 4. 2024 - Ostřešany A x Sezemice - 123456

2024 - Turnaje
- Turnaj Pardubice OPEN - 6. 1. 2024 - Dynamo Pce - seznam 30 zápasů play-off a ve skupinách. 

2023 - Soutěže
- Přátelské utkání - 1.11. 2023 - Holice x Korea U21 - 123456jogku
- Extraliga 2.baráž - 7. 10. 2023 - Holice x Vsetín - 123456789
- 1. liga finále - 23. 9. 2023 - Holice x Prostějov - 12345678
- 1. liga - 28. 5. 2023 - Český Brod x Holice - 123456789
- 1. liga - 27. 5. 2023 - Holice x Solidarita - 123456
- 1. liga - 6. 5. 2023 - Pankrác x Holice - 12345678
- 1. liga - 30. 4. 2023 - Modřice B x Holice - 12345678
- 1. liga - 29. 4. 2023 - Holice x Prostějov - 123456789
- 1. liga - 22. 4. 2023 - Holice x Český Brod - 1234567
- Okres 1. třída finále - 24. 9. 2023 - Kučerka A x Ostřešany A - 123456
- Okres 1. třída 3. místo - 19. 9. 2023 - Dynamo A x Mnětice A - 123456
- Okres 1. třída 5. místo - 12. 9. 2023 - Trnová x Topol - 1234567
- Okres 1. třída 2SF - 5. 9. 2023 - Kučerka A x Mnětice A - 12345
- Okres 1. třída 1SF - 29. 8. 2023 - Mnětice A x Kučerka A - 1234567
- Okres 1. třída 3ČF - 28. 6. 2023 - Mnětice A x Trnová - 12345
- Okres 1. třída 2ČF - 27. 6. 2023 - Benešovice A x Kučerka A - 12346
- Okres 1. třída 1ČF - 20. 6. 2023 - Kučerka A x Benešovice A - 123456
- Okres 1. třída - 13. 6. 2023 - Sezemice x Kučerka A - 1234567
- Okres 1. třída - 6. 6. 2023 - Kučerka A x Topol - 1234567
- Okres 1. třída - 30. 5. 2023 - Ostřešany A x Kučerka A - 234567
- Okres 1. třída - 23. 5. 2023 - Kučerka A x Dynamo A - 1234567
- Okres 1. třída - 9. 5. 2023 - Slatiňany x Kučerka A - 1234567
- Okres 1. třída - 9. 5. 2023 - Sezemice x Topol - 123456
- Okres 1. třída - 2. 5. 2023 - Kučerka A x Benešovice A - 1234567
- Okres 1. třída - 25. 4. 2023 - Trnová x Kučerka A - 1234567
- Okres 1. třída - 18. 4. 2023 - Kučerka A x Ředice - 1234567
- Okres 2. třída finále - 24. 9. 2023 - Kučerka B x Ostřešany B - 12345
- Okres 2. třída play-out - 14. 9. 2023 - Nemošice x Dynamo B - 12345
- Okres 2. třída 2SF - 7. 9. 2023 - Bořice x Kučerka B - 1234567
- Okres 2. třída 1SF - 31. 8. 2023 - Kučerka B x Bořice - 1234567
- Okres 2. třída 1ČF - 22. 6. 2023 - Kučerka B x Mnětice B - 1234567
- Okres 2. třída - 15. 6. 2023 - Kučerka B x Ostřešany B - 1234567
- Okres 2. třída - 1. 6. 2023 - Kučerka B x Čeperka - 1234567
- Okres 2. třída - 25. 5. 2023 - Mnětice B x Kučerka B - 1234567
- Okres 2. třída - 18. 5. 2023 - Kučerka B x Bořice - 1234567
- Okres 2. třída - 11. 5. 2023 - Bohdaneč x Kučerka B - 13467
- Okres 2. třída - 4. 5. 2023 - Kučerka B x Nemošice - 1234567
- Okres 2. třída - 27. 4. 2023 - Dynamo B x Kučerka B - 1234567
- Okres 2. třída - 20. 4. 2023 - Kučerka B x Borek - 1234567
- Okres 3. třída - 13. 9. 2023 - Strašov x Hradiště - 1234567

2023 - Turnaje
- Turnaj Otec a syn - 29. 7. 2023 - Bělá u Luže - záznam, časový seznam zápasů ve skupinách a OSF. 
- Turnaj Veteráni - 3. 6. 2023 - Mnětice - finále Janci x Mácháč,  3.místo Štika team x Čekov,  play-off
- Turnaj Buldog CUP - 27. 5. 2023 - Topol - finále3.místo
- Turnaj Pardubice OPEN - 7. 1. 2023 - Dynamo Pce - seznam všech zápasů play-off a ve skupinách. 

2022 - Soutěže
- 2. liga 2F - 24. 9. 2022 - Holice x Přerov - playlist
- 2. liga 3SF - 11. 9. 2022 - Holice x Solidarita - 1234567
- 2. liga 2SF - 10. 9. 2022 - Holice x Solidarita - 12345
- 2. liga 1SF - 3. 9. 2022 - Solidarita x Holice - 1234567
- 2. liga - 28. 5. 2022 - Holice x Zbečník - 123456789
- 2. liga - 21. 5. 2022 - Znojmo x Holice - 1 (0:01; 0:28; 0:43; 1:15; 1:41; 2:10; 2:25). 
- 2. liga - 14. 5. 2022 - Holice x Přerov - 123456789
- 2. liga - 23. 4. 2022 - Zbečník x Holice - 12345678910
- 2. liga - 15. 4. 2022 - Holice x Znojmo - 123456
- 2. liga - 2. 4. 2022 - Holice x Jizerní Vtelno - 123456789
- BDL - 4. 9. 2022 - Holice x Radomyšl - 123456
- BDL - 15. 5. 2022 - Holice x Český Brod - 1234567
- BDL - 10. 4. 2022 - Čelákovice x Holice - 1234
- Okres 1. třída finále - 24. 9. 2022 - Ostřešany A x Dynamo A - 1234
- Okres 1. třída 3. místo - 20. 9. 2022 - Kučerka A x Mnětice A - 12345
- Okres 1. třída 2SF - 6. 9. 2022 - Dynamo A x Kučerka A - playlist
- Okres 1. třída 1SF - 31. 8. 2022 - Kučerka A x Dynamo A - 1234567
- Okres 1. třída 2ČF - 28. 6. 2022 - Dynamo A x Benešovice A - 12345
- Okres 1. třída 1ČF - 21. 6. 2022 - Kučerka A x Ředice - 1234567
- Okres 1. třída - 19. 6. 2022 - Benešovice A x Kučerka A - 1234567
- Okres 1. třída - 14. 6. 2022 - Kučerka A x Mnětice A - 1234567
- Okres 1. třída - 31. 5. 2022 - Kučerka A x Trnová - playlist
- Okres 1. třída - 24. 5. 2022 - Sezemice x Kučerka A - 1234567
- Okres 1. třída - 22. 5. 2022 - Kučerka A x Ředice - 1234567
- Okres 1. třída - 10. 5. 2022 - Slatiňany x Kučerka A - 1234567
- Okres 1. třída - 26. 4. 2022 - Kučerka A x Dynamo A - 1234567
- Okres 1. třída - 19. 4. 2022 - Ostřešany A x Kučerka A - 1234567
- Okres 2. třída finále - 24. 9. 2022 - Ostřešany B x Kučerka B - 12456
- Okres 2. třída 1SF - 1. 9. 2022 - Benešovice B x Kučerka B - 1234567
- Okres 2. třída 3ČF - 25. 8. 2022 - Kučerka B x Bořice - 1234567
- Okres 2. třída 2ČF - 30. 6. 2022 - Bořice x Kučerka B - 1234567
- Okres 2. třída 1ČF - 23. 6. 2022 - Kučerka B x Bořice - 1234567
- Okres 2. třída - 16. 6. 2022 - Kučerka B x Bořice - 1234567
- Okres 2. třída - 8. 6. 2022 - Ostřešany B x Kučerka B - 1234567
- Okres 2. třída - 2. 6. 2022 - Kučerka B x Dynamo B - 1234567
- Okres 2. třída - 19. 5. 2022 - Kučerka B x Jesenčany - 1234567
- Okres 2. třída - 3. 5. 2022 - Kučerka B x Topol - 1234567
- Okres 2. třída - 28. 4. 2022 - Nemošice x Kučerka B - 1234567
- Okres 2. třída - 21. 4. 2022 - Kučerka B x Benešovice B - 1234567
- Okres 3. třída - 27. 4. 2022 - Borek x Strašov - 12345

2022 - Turnaje
- Turnaj Zlatá husa - 1. 10. 2022 - Dynamo - finále Malák x Počernice,  3.místo Ostřešany x Rychnovek,  další videa
- Turnaj trojic - 10. 9. 2022 - Topol - finále3.místo
- Akademické MČR - 22. 6. 2022 - Pardubice - všechna utkání od SF. 
- Turnaj Buldog CUP - 28. 5. 2022 - Topol - finále3.místo

2021 - Soutěže
- BDL - 22. 9. 2021 - Holice x Radomyšl - 123456
- BDL - 29. 6. 2021 - Holice x Benešov - 1234567
- BDL - 6. 6. 2021 - Holice x Peklo - 1234
- Okres 1. třída - 14. 9. 2021 - Ostřešany A x Dynamo A - 1234567
- Okres 1. třída - 29. 6. 2021 - Ostřešany A x Slatiňany - 1234
- Okres 1. třída - 22. 6. 2021 - Trnová x Ostřešany A - 1234567
- Okres 1. třída - 8. 6. 2021 - Dražkovice x Ostřešany A - 1234567
- Okres 1. třída - 8. 6. 2021 - Trnová x Mnětice - 12345
- Okres 1. třída - 1. 6. 2021 - Ostřešany A x Ředice - 1234567
- Okres 2. třída - 16. 9. 2021 - Kučerka B x Topol - 1234567
- Okres 2. třída - 9. 9. 2021 - Čeperka x Kučerka B - 1234567
- Okres 2. třída - 1. 7. 2021 - Kučerka B x Bořice - 1234567
- Okres 2. třída - 10. 6. 2021 - Dynamo B x Kučerka B - 1234567
- Okres 2. třída - 3. 6. 2021 - Kučerka B x Ostřešany B - 1234567
- Okres 3. třída - 23. 6. 2021 - Strašov x Benešovice B - 123456

2021 - Turnaje
- Turnaj Zlatá husa - 2. 10. 2021 - Dynamo - finále Počernice x Žďár,  3.místo Kořist x Ostřešany,  všechna videa
- Turnaj trojic - 11. 9. 2021 - Topol - finále3.místo
- Akademické MČR - 17. 6. 2021 - Pardubice - finále trojice,  finále dvojice,  všechna utkání od SF. 

2020 - Soutěže
- BDL - 27. 9. 2020 - Holice x Šacung - 1234
- Ligový pohár - 21. 6. 2020 - Holice x Karlovy Vary - 123456789
- BDL - 6. 9. 2020 - Holice x Stříbro - 12345
- BDL - 29. 8. 2020 - Holice x Peklo - 1234567
- BDL - 14. 6. 2020 - Holice x Modřice - 1234567
- BDL - 31. 5. 2020 - Čelákovice x Holice - 1234567
- Okres 1. třída - 15. 9. 2020 - Trnová A x Kučerka A - 1234567
- Okres 1. třída - 15. 9. 2020 - Dynamo A x Ostřešany A - 123456
- Okres 1. třída - 6. 9. 2020 - Mnětice A x Kučerka A - 1234567
- Okres 1. třída - 30. 6. 2020 - Ostřešany A x Mnětice A - 123456
- Okres 1. třída - 23. 6. 2020 - Benešovice A x Kučerka A - 1234567
- Okres 1. třída - 16. 6. 2020 - Libišany A x Kučerka A - 1234567
- Okres 1. třída - 9. 6. 2020 - Kučerka A x Ostřešany A - 1234567
- Okres 1. třída - 2. 6. 2020 - Sezemice x Kučerka A - 1234567
- Okres 1. třída - 26. 5. 2020 - Kučerka A x Dynamo A - 1234567
- Okres 2. třída - 17. 9. 2020 - Kučerka B x Ředice - 1234567
- Okres 2. třída - 10. 9. 2020 - Němčice x Kučerka B - 1234567
- Okres 2. třída - 25. 6. 2020 - Kučerka B x Bohdaneč - 1234567
- Okres 2. třída - 18. 6. 2020 - Dynamo B x Kučerka B - 1234567
- Okres 2. třída - 11. 6. 2020 - Kučerka B x Jesenčany A - 1234567
- Okres 2. třída - 4. 6. 2020 - Bořice x Kučerka B - 1234567
- Okres 2. třída - 31. 5. 2020 - Kučerka B x Topol - 1234567
- Okres 3. třída finále - 16. 9. 2020 - Benešovice B x Ostřešany B - 1234567

2020 - Turnaje
- Turnaj Zlatá husa - 4. 10. 2020 - Dynamo - finále Ostřešany x Modřice,  3.místo Las Vegas x Budějáci,  všechna videa
- Akademické MČR - 1. 10. 2020 - Pardubice - finále trojice,  všechna utkání trojic,  finále dvojice,  všechna utkání dvojic. 
- Turnaj Pupíčkův memoriál - 8. 8. 2020 - Svojšice - fináleseznam všech zápasů play-off a ve skupinách 
- Turnaj Otec a syn - 1. 8. 2020 - Bělá - finále3. místo, , seznam všech zápasů play-off a ve skupinách 
- Turnaj Veteráni - 13. 6. 2020 - Mnětice - finále Janci x Slatiňany,  3.místo Jihlava x Mnětice,  2SF1SF3ČF1ČF
- Turnaj Pardubice OPEN - 11. 1. 2020 - Dynamo Pce - seznam všech zápasů play-off a ve skupinách. 

2019 - Soutěže
- 1. liga finále - 12. 10. 2019 - Holice x Český Brod - 1234567
- 1. liga finále - 5. 10. 2019 - Český Brod x Holice - 12345
- 1. liga - 8. 5. 2019 - Holice x Přerov - 12345678
- 1. liga - 1. 5. 2019 - Holice x Český Brod - 1234567
- BDL - 5. 5. 2019 - Holice x Zbečník - 1234567
- BDL - 21. 4. 2019 - Holice x Český Brod - 1234567
- Okres 1. třída finále - 21. 9. 2019 - Mnětice A x Holice B - 12345
- Okres 1. třída 3. místo - 17. 9. 2019 - Benešovice A x Kučerka A - 123456
- Okres 1. třída - 10. 9. 2019 - Ostřešany A x Sezemice - 123456
- Okres 1. třída - 3. 9. 2019 - Kučerka A x Mnětice A - 1234567
- Okres 1. třída - 27. 8. 2019 - Mnětice A x Kučerka A - 1234567
- Okres 1. třída - 25. 6. 2019 - Sezemice x Kučerka A - 1237
- Okres 1. třída - 18. 6. 2019 - Kučerka A x Sezemice - 1234567
- Okres 1. třída - 11. 6. 2019 - Mnětice A x Kučerka A - 1234567
- Okres 1. třída - 9. 6. 2019 - Kučerka A x Ostřešany A - 1234567
- Okres 1. třída - 4. 6. 2019 - Sezemice x Kučerka A - 1234567
- Okres 1. třída - 21. 5. 2019 - Holice B x Mnětice A - 1234567
- Okres 1. třída - 21. 5. 2019 - Dynamo A x Kučerka A - 1234567
- Okres 1. třída - 15. 5. 2019 - Kučerka A x Holice - 1234567
- Okres 1. třída - 7. 5. 2019 - Trnová A x Kučerka A - 1234567
- Okres 1. třída - 7. 5. 2019 - Holice B x Ostřešany A - 12345
- Okres 1. třída - 5. 5. 2019 - Kučerka A x Benešovice A - 1234567
- Okres 1. třída - 23. 4. 2019 - Bořice x Kučerka A - 1234567
- Okres 1. třída - 16. 4. 2019 - Kučerka A x Slatiňany - 1234567
- Okres 2. třída finále - 21. 9. 2019 - Kučerka B x Libišany A - 1234567
- Okres 2. třída - 12. 9. 2019 - Ředice x Libišany A - 1234567
- Okres 2. třída - 29. 8. 2019 - Kučerka B x Němčice - 123456
- Okres 2. třída - 28. 6. 2019 - Kučerka B x Čeperka - 1234567
- Okres 2. třída - 20. 6. 2019 - Kučerka B x Čeperka - 12345
- Okres 2. třída - 13. 6. 2019 - Němčice x Kučerka B - 1234567
- Okres 2. třída - 6. 6. 2019 - Kučerka B x Dynamo B - 1234567
- Okres 2. třída - 16. 5. 2019 - Kučerka B x Čeperka - 1234567
- Okres 2. třída - 9. 5. 2019 - Rotr x Kučerka B - 1234567
- Okres 2. třída - 2. 5. 2019 - Kučerka B x Bohdaneč - 1234567
- Okres 3. třída finále - 18. 9. 2019 - Topol x Benešovice B - 1234567
- Okres 3. třída - 1. 9. 2019 - Ostřešany B x Benešovice B - 1234567
- Okres 3. třída - 5. 6. 2019 - Trnová B x Voleč - 1234567
- Okres 3. třída - 29. 5. 2019 - Ostřešany B x Topol - 1234567
- Okres 3. třída - 17. 4. 2019 - Nemošice x Topol - 12345
- Okres OP3 - 11. 5. 2019 - finále Holice x Mnětice A,  zápasy play-off. 

2019 - Turnaje
- Turnaj Zlatá husa - 12. 10. 2019 - Dynamo - Finále Hlinsko x Zbečník,  3.místo Havl. Brod x Holice,  2SF Zbečník x Holice,  1SF Hlinsko x Havl. Brod,  vyhlašování vítězů. 
- Turnaj trojic - 8. 9. 2019 - Topol - finále3.místo
- Akademické MČR - 19. 6. 2019 - Pardubice - finále trojice,  obě SF dvojice,  3. místo dvojice,  finále dvojice. 
- Turnaj Buldog CUP - 25. 5. 2019 - Topol - finále3. místo, seznam dalších zápasů. 
- Turnaj Pardubice OPEN - 12. 1. 2019 - Dynamo Pce - seznam všech zápasů play-off a ve skupinách. 

2018 - Soutěže
- 1. liga - 26. 8. 2018 - Holice x Zruč-Senec - 12345678910
- 1. liga - 8. 5. 2018 - Holice x Přerov - 12345678
- 1. liga - 30. 3. 2018 - Holice x Č. Budějovice A - 123456789
- BDL - 9. 9. 2018 - Holice x Č. Budějovice - 1234567
- BDL - 27. 5. 2018 - Holice x Modřice - 1234567
- BDL - 15. 4. 2018 - Holice x Přerov - 1234567
- BDL - 8. 4. 2018 - Zbečník x Holice - 1234567
- Okres 1. třída finále - 23. 9. 2018 - Kučerka A x Mnětice A - 123456
- Okres 1. třída - 9. 9. 2018 - Sezemice x Slatiňany - 1234567
- Okres 1. třída - 9. 9. 2018 - Kučerka A x Ostřešany A - 1234567
- Okres 1. třída - 4. 9. 2018 - Slatiňany x Sezemice - 1234567
- Okres 1. třída - 4. 9. 2018 - Kučerka A x Ostřešany A - 1234567
- Okres 1. třída - 28. 8. 2018 - Ostřešany A x Kučerka A - 1234567
- Okres 1. třída - 26. 6. 2018 - Benešovice A x Kučerka A - 123456
- Okres 1. třída - 19. 6. 2018 - Kučerka A x Benešovice A - 1234567
- Okres 1. třída - 19. 6. 2018 - Ostřešany A x Holice - 1234
- Okres 1. třída - 11. 6. 2018 - Kučerka A x Mnětice A - 1234567
- Okres 1. třída - 5. 6. 2018 - Kučerka A x Sezemice - 1234567
- Okres 1. třída - 31. 5. 2018 - Kučerka B x Libišany A - 1234567
- Okres 1. třída - 29. 5. 2018 - Dynamo A x Kučerka A - 1234567
- Okres 1. třída - 15. 5. 2018 - Holice x Kučerka A - 1234567
- Okres 1. třída - 1. 5. 2018 - Kučerka A x Ostřešany A - 1234567
- Okres 1. třída - 17. 4. 2018 - Kučerka A x Benešovice A - 12345678
- Okres 2. třída - 27. 9. 2018 - Dynamo B x Kučerka B - 123456
- Okres 2. třída - 20. 9. 2018 - Kučerka B x L. Bohdaneč - 1234567
- Okres 2. třída - 30. 8. 2018 - Kučerka B x Rotr - 123456
- Okres 2. třída - 26. 6. 2018 - Mnětice A x Trnová A - 12345
- Okres 2. třída - 21. 6. 2018 - Kučerka B x Čeperka - 1234567
- Okres 2. třída - 14. 6. 2018 - Kučerka B x Ředice - 1234567
- Okres 2. třída - 27. 5. 2018 - Kučerka B x Dynamo B - 567
- Okres 2. třída - 24. 5. 2018 - Mnětice B x Kučerka B - 123456
- Okres 2. třída - 20. 5. 2018 - Bohdaneč x Kučerka B - 123567
- Okres 2. třída - 3. 5. 2018 - Kučerka B x Němčice - 1234567
- Okres 3. třída - 23. 5. 2018 - Jesenčany x Jaroslav - 1234567
- Okres 3. třída - 25. 4. 2018 - Strašov x Jesenčany - 1234567
- Okres 3. třída - 18. 4. 2018 - Nemošice x Ostřešany B - 12345
- Okres OP3 - 9. 6. 2018 - finále Dynamo x Bořice,  13 zápasů ve skupině. 

2018 - Turnaje
- Turnaj Zlatá husa - 6. 10. 2018 - Dynamo - Finále Hlinsko x Zbečník A,  3.místo Opava x Příšovice,  2SF Příšovice x Zbečník,  1SF Opava x Hlinsko (zadní kurt),  4ČF Mnětice x Zbečník,  3ČF Pardubice x Příšovice,  2ČF Hlinsko x Chotěboř (zadní kurt),  1ČF Opava x Holice,  9.místo Dynamo x Stíčany (zadní kurt). 
- Turnaj Veteráni - 2. 6. 2018 - Mnětice - finále Janci x Bělá,  3.místo Mnětice x Buldoci,  2SF1SF4ČF3ČF2ČF1ČF
- Turnaj Buldog CUP - 26. 5. 2018 - Topol - finále3. místo
- Turnaj Pardubice OPEN - 13. 1. 2018 - Dynamo Pce - seznam všech zápasů play-off a ve skupinách. 

2017 - Soutěže
- 2. liga - 16. 9. 2017 - Holice x Vsetín B - 123456
- 2. liga - 3. 6. 2017 - Holice x Čelákovice - 123456
- 2. liga - 29. 4. 2017 - Holice x Žďár n. S. - 123456
- 2. liga - 22. 4. 2017 - Čelákovice B x Holice - 123456
- 2. liga - 15. 4. 2017 - Holice x Holubice - 123456
- BDL - 16. 4. 2017 - Holice x Zbečník - 1234567
- Okres 1. třída - 26. 9. 2017 - Kučerka A x Nemošice A - 12345
- Okres 1. třída - 26. 9. 2017 - Dynamo A x Mnětice A - 1234567
- Okres 1. třída - 19. 9. 2017 - Kučerka A x Slatiňany - 1234567
- Okres 1. třída - 12. 9. 2017 - Dynamo A x Kučerka A - 1234567
- Okres 1. třída - 5. 9. 2017 - Kučerka A x Mnětice A - 1234567
- Okres 1. třída - 27. 6. 2017 - Holice x Mnětice A - 1234567
- Okres 1. třída - 20. 6. 2017 - Kladina x Kučerka A - 1234567
- Okres 1. třída - 18. 6. 2017 - Kučerka A x Nemošice A - 123a3b4567
- Okres 1. třída - 13. 6. 2017 - Borek A x Kučerka A - 1234567
- Okres 1. třída - 12. 6. 2017 - Dynamo A x Holice - 123456
- Okres 1. třída - 23. 5. 2017 - Kučerka A x Holice - 1234567
- Okres 1. třída - 18. 5. 2017 - Mnětice A x Kučerka A - 1234567
- Okres 1. třída - 16. 5. 2017 - Nemošice A x Benešovice A - 1245
- Okres 1. třída - 9. 5. 2017 - Kučerka A x Dynamo A - 1234567
- Okres 1. třída - 2. 5. 2017 - Slatiňany x Kučerka A - 1234567
- Okres 1. třída - 25. 4. 2017 - Nemošice A x Mnětice A - 12345
- Okres 1. třída - 18. 4. 2017 - Kučerka A x Trnová A - 1234567
- Okres 2. třída - 27. 9. 2017 - Bořice x Dynamo B - 1234567
- Okres 2. třída - 17. 9. 2017 - Ředice x Kučerka B - 1234567
- Okres 2. třída - 15. 6. 2017 - Kučerka B x Bořice - 1234567
- Okres 2. třída - 1. 6. 2017 - Kučerka B x Trnová B - 1234567
- Okres 2. třída - 25. 5. 2017 - Rotr x Kučerka B - 123456
- Okres 2. třída - 18. 5. 2017 - Kučerka B x Dolní Ředice - 1234567
- Okres 2. třída - 11. 5. 2017 - Kučerka B x Klenovka - 1234567
- Okres 2. třída - 8. 5. 2017 - Dynamo B x Kučerka B - 1234567
- Okres 2. třída - 27. 4. 2017 - Kučerka B x Němčice - 123456

2017 - Turnaje
- Turnaj Zlatá husa - 7. 10. 2017 - Dynamo - Finále Dynamo B x Dynamo A,  2SF Dynamo B x Holice B,  1SF Dynamo A x Příšovice,  4ČF Dynamo B x Zbečník,  3ČF Holice B x Dynamo D,  2ČF Příšovice x SAM team,  1ČF Dynamo A x Dynamo C. 
- Turnaj Buldog CUP - 27. 5. 2017 - Topol - finále3. místo
- Turnaj Pardubice OPEN - 14. 1. 2017 - Dynamo Pce - Finále Modřice-Harrachov,  3. místo Kladina-Mesit,  SF Kladina-Harrachov,  SF Modřice-Mesit,  ČF Kladina-Zbečník B,  ČF Modřice-Čakovice,  ČF Harrachov-Vsetín,  47 zápasů play-off a ve skupinách. 

2016 - Soutěže
- 2. liga - 11. 9. 2016 - Bělá x Dynín - 12345678
- 2. liga - 4. 6. 2016 - Bělá x Zbečník - 12345678
- 2. liga - 21. 5. 2016 - Bělá x Modřice B - 123456789
- 2. liga - 14. 5. 2016 - Bělá x Holubice - 123456789
- 2. liga - 7. 5. 2016 - Bělá x Vsetín B - 123456789
- 2. liga - 16. 4. 2016 - Zbečník x Bělá - 12345678
- BDL 1. finále - 9. 10. 2016 - Zbečník x Modřice - 123456
- BDL - 11. 9. 2016 - Bělá x Chabařovice - 1234567
- BDL - 1. 5. 2016 - Bělá x Zbečník - 1234567
- Okres 1. třída - 27. 9. 2016 - Trnová A x Kučerka A - 12345
- Okres 1. třída - 20. 9. 2016 - Slatiňany x Kučerka A - 1234567
- Okres 1. třída - 13. 9. 2016 - Kučerka A x Holice - 1234567
- Okres 1. třída - 6. 9. 2016 - Kučerka A x Dynamo A - 1234567
- Okres 1. třída - 21. 6. 2016 - Borek A x Kučerka A - 1234567
- Okres 1. třída - 14. 6. 2016 - Kučerka A x Nemošice A - 1234567
- Okres 1. třída - 31. 5. 2016 - Kučerka A x Mnětice A - 1234567
- Okres 1. třída - 24. 5. 2016 - Holice x Kučerka A - 1234567
- Okres 1. třída - 17. 5. 2016 - Němčice A x Kučerka A - 1234567
- Okres 1. třída - 10. 5. 2016 - Kučerka A x Trnová A - 1234567
- Okres 1. třída - 3. 5. 2016 - Kladina x Kučerka A - 1234567
- Okres 1. třída - 26. 4. 2016 - Kučerka A x Slatiňany - 1234567
- Okres 1. třída - 26. 4. 2016 - Dynamo A x Němčice A - 12345
- Okres 2. třída - 22. 9. 2016 - Kučerka B x Trnová B - 1234567
- Okres 2. třída - 15. 9. 2016 - Kučerka B x Rotr - 1234567
- Okres 2. třída - 1. 9. 2016 - Kučerka B x Nemošice B - 1234567
- Okres 2. třída - 23. 6. 2016 - Kučerka B x Bohdaneč - 123456
- Okres 2. třída - 26. 5. 2016 - Kučerka B x Němčice B - 1234567
- Okres 2. třída - 21. 4. 2016 - Kučerka B x Bořice - 23467
- Okres 3. třída - 1. 6. 2016 - Libišany x Ředice - 1234567
- OP dvojic - 22. 5. 2016 - finále3. místo1SF1SF1CTF2CTF3CTF

2016 - Turnaje
- Turnaj Otec a syn - 6. 8. 2016 - Bělá - finále3. místo20 zápasů ve skupinách, ČF a SF. 
- Akademické hry - 1. 7. 2016 - Pardubice - finále a 3. místo dvojice,  finále trojice,  3. místo trojice. 
- MČR mladší žáci trojice - 19. 6. 2016 - Lupenice - Finále Peklo-Stříbro,  3. místo Vsetín-Čelákovice,  SF Stříbro-Čelákovice,  SF Peklo-Vsetín,  ČF Stříbro-Modřice B,  ČF Vsetín-Modřice A,  ČF Peklo-Čakovice,  Exhibice
- Turnaj Veteráni - 4. 6. 2016 - Mnětice - Finále Slatiňany x Spoje Praha A,  3.místo Janci x Mnětice B.
- Turnaj Buldog CUP - 28. 5. 2016 - Topol - finále3. místo
- Turnaj Pardubice OPEN - 9. 1. 2016 - Dynamo Pce - Finále Karlovy Vary-Č.Budějovice,  3. místo Modřice-Čakovice,  SF Karlovy Vary-Modřice,  SF Č.Budějovice-Čakovice,  ČF Modřice-Mn.Hradiště,  ČF Karlovy-Vary-Holice,  ČF Č.Budějovice-Č.Brod,  ČF Čakovice-Němčice,  43 zápasů ve skupinách a play-off. 

2015 - Soutěže
- 2. liga - 2. 5. 2015 - Bělá x Holubice - 12345678910
- 2. liga - 4. 4. 2015 - Zbečník x Bělá - 12345678910
- Okres 1. třída - 22. 9. 2015 - Mnětice A x Dynamo A - 123456
- Okres 1. třída - 15. 9. 2015 - Kučerka A x Trnová A - 1234567
- Okres 1. třída - 8. 9. 2015 - Kučerka A x Dynamo A - 1234567
- Okres 1. třída - 30. 6. 2015 - Kučerka A x Kladina - 1234567
- Okres 1. třída - 21. 6. 2015 - Kučerka A x Hůrka - 1234567
- Okres 1. třída - 16. 6. 2015 - Dynamo A x Mnětice A - 12345
- Okres 1. třída - 9. 6. 2015 - Kučerka A x Klenovka A - 1234567
- Okres 1. třída - 3. 6. 2015 - Jesenčany x Strašov - 123456
- Okres 1. třída - 2. 6. 2015 - Borek A x Kučerka A - 234567
- Okres 1. třída - 19. 5. 2015 - Dynamo A x Kučerka A - 1234567
- Okres 1. třída - 12. 5. 2015 - Kučerka A x Mnětice A - 1234567
- Okres 1. třída - 5. 5. 2015 - Holice x Kučerka A - 1234567
- Okres 1. třída - 3. 5. 2015 - Kučerka A x Slatiňany - 1234567
- Okres 1. třída - 21. 4. 2015 - Trnová A x Kučerka A - 1234567
- Okres 2. třída - 25. 6. 2015 - Němčice A x Benešovice A - 1234567
- Okres 2. třída - 7. 5. 2015 - Kučerka B x Benešovice A - 123567
- Okres 2. třída - 23. 4. 2015 - Kučerka B x Mnětice B - 1234567

2015 - Turnaje
- Turnaj Zlatá husa - 3. 10. 2015 - Dynamo - Finále Holice x Žďár,  3.místo Rosice x R-team,  10 zápasů play-off. 
- Turnaj Otec a syn - 1. 8. 2015 - Bělá - finále3. místo10 zápasů ve skupinách, ČF a SF. 
- Turnaj Veteráni - 6. 6. 2015 - Mnětice - Finále Janci x Mnětice A,  3.místo Chrudim x Mnětice B,  2SF1SF4ČF3ČF2ČF1ČF
- Turnaj Buldoc CUP - 30. 5. 2015 - Topol - finále3. místo
- Turnaj Pardubice OPEN - 10. 1. 2015 - Dynamo Pce - Finále Brno-Holice,  3. místo Č.Brod-Čelákovice,  SF Holice-Čelákovice,  SF Brno-Č.Brod,  ČF Čelákovice-Modřice,  ČF Holice-Radotín,  ČF Brno-Žďár n. S.,  ČF Č.Brod-Č.Budějovice,  35 zápasů ve skupinách a play-off. 

2014 - Soutěže
- 2. liga - 28. 6. 2014 - Bělá x Orlová - 12345678910
- 2. liga - 10. 5. 2014 - Bělá x Holubice - 12345678910
- 2. liga - 5. 4. 2014 - Vrdy x Bělá - 12345678910
- Okres 1. třída - 15. 9. 2014 - Holice x Dynamo A - 1234567
- Okres 1. třída - 22. 6. 2014 - Kučerka A x Mnětice A - 1234567
- Okres 1. třída - 19. 6. 2014 - Kučerka A x Kladina - 1234567
- Okres 1. třída - 12. 6. 2014 - Kučerka A x Klenovka A - 1234567
- Okres 1. třída - 20. 5. 2014 - Dynamo A x Holice - 123456
- Okres 1. třída - 6. 5. 2014 - Holice x Kučerka A - 1234567
- Okres 2. třída - 4. 9. 2014 - Kučerka B x Rotr A - 1234567
- Okres 2. třída - 4. 5. 2014 - Kučerka B x Ředice A - 1234567
- Okres 3. třída - 10. 9. 2014 - Němčice x Bořice - 123456 . 
- Okres 3. třída - 23. 4. 2014 - Dynamo B x Ředice B - 12345
- Okres 3. třída - 16. 4. 2014 - Jesenčany x Bořice - 12345

2014 - Turnaje
- Turnaj Zlatá husa - 4. 10. 2014 - Dynamo - Finále Holice x Žamberk,  3.místo Pacov x Mladé Buky,  2SF1SF4ČF3ČF2ČF1ČF
- Turnaj Otec a syn - 2. 8. 2014 - Bělá - finále3. místo11 zápasů ve skupinách. 
- Turnaj Hůrecký rohlík - 26. 7. 2014 - Dynamo - Finále Dynamo x Mnětice,  3.místo Borek x Hůrka,  2SF1SF4ČF3ČF2ČF1ČF
- Turnaj Veteráni - 7. 6. 2014 - Mnětice - Finále Slatiňany-Janci. 
- Turnaj Holická smeč - 8. 2. 2014 - Holice - Finále Plazy-Havl. Brod,  3. místo Chotěboř-Mladé Buky. 
- Turnaj Pardubice OPEN - 11. 1. 2014 - Dynamo Pce - Finále Modřice-Orlová,  3. místo Vavřinec-Bělá,  SF Orlová-Bělá,  SF Modřice-Vavřinec,  ČF Bělá-Vrdy,  ČF Modřice-Start,  ČF Vavřinec-Budějovice,  17 zápasů ve skupinách a play-off. 

2013 - Soutěže
- 1. liga - 19. 10. 2013 - Bělá x Janovice - 123456789
- 1. liga - 28. 9. 2013 - Bělá x Modřice B - 12345
- 1. liga - 11. 5. 2013 - Bělá x Modřice B - 123456
- Okres 1. tř - 29. 9. 2013 - Kučerka A x Mnětice A - 1234567
- Okres 1. tř - 24. 9. 2013 - Dynamo x Kučerka A - 1234567
- Okres 1. tř - 18. 6. 2013 - Kučerka A x Dynamo - 123456
- Okres 1. tř - 4. 6. 2013 - Kučerka A x Slatiňany - 12
- Okres 1. tř - 12. 5. 2013 - Kučerka A x Holice - 1234567
- Okres 1. tř - 30. 4. 2013 - Kučerka A x Trnová A - 12345
- Okres 2. tř - 6. 6. 2013 - Kučerka B x Trnová B - 12345
- Okres 2. tř - 9. 5. 2013 - Kučerka B x Ředice A - 1234567
- Okres 2. tř - 2. 5. 2013 - Kučerka B x Borek A - 123456
- Okres 3. tř - 11. 9. 2013 - Pasaňéro x Benešovice - 12345
- Okresní přebor trojic - 18. 5. 2013 - Dražkovice - Finále Dražkovice x Dynamo, 
3.místo Nemošice x Mnětice,  2SF1SF4ČF2ČF

2013 - Turnaje
- Turnaj Zlatá husa - 5. 10. 2013 - Dynamo - Finále Plazy x Tábor,  3.místo Peklo x Dražkovice,  2SF1SF4ČF3ČF1ČF, 2ČF
- Turnaj Otec a syn - 3. 8. 2013 - Bělá - 10 zápasů ve skupinách. 
- Turnaj Hůrecký rohlík - 27. 7. 2013 - Kučerka - finále3. místo2SF1SF
- Turnaj Veteráni - 8. 6. 2013 - Mnětice - Finále Janci-Slatiňany,  11 zápasů ve skupině. 
- Turnaj Pardubice OPEN - 5. 1. 2013 - Dynamo Pce - vyhlašování vítězůFinále Modřice-Čakovice,  3. místo Holice-Šacung,  SF Modřice-Šacung,  SF Čakovice-Holice,  ČF Čakovice-Bělá,  ČF Holice-D.Radechová,  ČF Modřice-K.Vary,  ČF Šacung-Čelákovice,  19 zápasů ve skupinách a play-off. 

2012 - Soutěže
- 1. liga muži - 15. 9. 2012 - Bělá x Aš - 123456klip
- 1. liga muži - 28. 4. 2012 - Bělá x Č. Budějovice - 12345678
- Okres 1. tř - 25. 9. 2012 - Dynamo x Němčice - 12345
- Okres 1. tř - 5. 6. 2012 - Dynamo x Trnová A - 1234567
- Okres 1. tř - 15. 5. 2012 - Němčice x Mnětice A - 1234567
- Okres 2. tř - 27. 9. 2012 - Kučerka A x Rotr A - 123456
- Okres 2. tř - 20. 9. 2012 - Kučerka A x Hůrka - 1234567
- Okres 2. tř - 6. 9. 2012 - Kučerka A x Bohdaneč - 1234567
- Okres 2. tř - 7. 6. 2012 - Rotr A x Kučerka A - 1234567
- Okres 2. tř - 31. 5. 2012 - Kučerka A x Trnová B - 1234567
- Okres 2. tř - 13. 5. 2012 - Kučerka A x Holice - 1234567
- Okres 2. tř - 26. 4. 2012 - Kučerka A x K. hora - 1234567
- Okres 3. tř - 9. 9. 2012 - Kučerka B x Borek B - 1234567
- Okres 3. tř - 27. 6. 2012 - Kučerka B x Benešovice - 1234567
- Okres 3. tř - 13. 6. 2012 - Kučerka B x NC Ředice - 1234567
- Okres 3. tř - 23. 5. 2012 - Kučerka B x Pasaňéro - 1234567
- Okres 3. tř - 20. 5. 2012 - Sokol Ředice x Kučerka B - 1234567
- Okres 3. tř - 9. 5. 2012 - Kučerka B x Klenovka B - 1234567
- Okres 3. tř - 25. 4. 2012 - Kučerka B x St. Jesenčany - 1234567
- Okresní přebor dvojic - 19. 5. 2012 - Holice - Finále Kučerka-Trnová B.  
- Setkání nohejbalistů - 21. 4. 2012 - Pardubice - Setkání

2012 - Turnaje
- Turnaj Zlatá husa - 6. 10. 2012 - Dynamo - Finále Holice x V+2,  3.místo Žerno x Lezník,  2SF1SF3ČF1ČF8OSF6OSF4OSFvyhlašování vítězů. 
- Turnaj Hůrecký rohlík - 28. 7. 2012 - Kučerka - finále3. místo5. místo2SF1SF
- Turnaj trojic - 21. 7. 2012 - Bělá - šoty ze zápasů. 
- Turnaj Veteráni - 9. 6. 2012 - Mnětice - finále3. místo2SF1SFskupiny
- Turnaj Pardubice OPEN - 7. 1. 2012 - Dynamo Pce - vyhlašování vítězůFinále K.Vary-Holice,  3. místo Čelákovice-Konojedy,  SF K. Vary-Konojedy,  SF Holice-Čelákovice,  ČF Konojedy-Chotěboř,  ČF K. Vary-Modřice,  ČF Čelákovice-Nymburk,  17 zápasů ve skupinách a play-off. 

2011 - Soutěže
- 1. liga muži - 17. 9. 2011 - Bělá x Zruč - 12345678
- 1. liga muži - 11. 6. 2011 - Bělá x Plzeň - 12345678klip
- 1. liga muži - 16. 4. 2011 - Bělá x Janovice - 12345678
- Okres 1. tř - 31. 5. 2011 - Dražkovice "A" x Dynamo "A" - 1234567Best
- Okres 1. tř - 24. 5. 2011 - Trnová "A" x Borek "A" - 1234567
- Okres 2. tř - 22. 9. 2011 - Bohdaneč x Kučerka - 1234567
- Okres 2. tř - 18. 9. 2011 - Kučerka x Holice - 1234567
- Okres 2. tř - 16. 6. 2011 - Kučerka x Kunětická hora - 1234567
- Okres 2. tř -   2. 6. 2011 - Kučerka x Klenovka "A" - 1234567
- Okres 2. tř - 12. 5. 2011 - Kučerka x Rotr "A" - 123456.
- Okres 2. tř -   5. 5. 2011 - Němčice x Kučerka - 1234567.
- Okres 2. tř - 28. 4. 2011 - Kučerka x Mnětice "B" - 123.
- Okres 2. tř - 14. 4. 2011 - Kučerka x Bohdaneč - 124567.
- Okres 3. tř - 19. 6. 2011 - Hůrka x Nemošice - 12345
- Okresní přebor trojic - 28. 5. 2011 - Mnětice - Vyhlašování vítězů,  Finále Mnětice "B"-Dynamo,  3. místo Dražkovice-Kučerka,  SF Dynamo-Kučerka,  ČF Trnová-Kučerka,  ČF Dražkovice x Mnětice "A",  ČF Mnětice "B" x Mnětice "C",  Úvod do OP3. 

2011 - Turnaje
- Turnaj Holická smeč - 20. 11. 2011 - Holice - Finále Kýbl x Maturanti,  3. místo Přerov x Holice,  SF Maturanti x Holice,  SF Kýbl x Přerov,  ČF Kýbl x Superb,  ČF Holice x Něco,  OSF Peklo C x Bělá B,  OSF Kýbl x Pupáci,  OSF Zruč-Senec x D. Krupá. 
- Turnaj Zlatá husa - 8. 10. 2011 - Dynamo - Finále Manekýni x Maleč,  SF Manekýni x Dynamo,  ČF Vrdy x Chotěboř,  ČF Merida B x Dynamo,  ČF Maleč x Nymburk,  OSF Merida A x Chotěboř,  OSF Merida B x Tukánci,  OSF Maleč x Mnětice,  skupiny 1skupiny 2nástup a déšť. 
- Turnaj trojic - 27. 8. 2011 - Dražkovice - Finále3. místo2SF1SFČFSkupiny
- Turnaj trojic - 9. 7. 2011 - Bělá - nástup a šoty ze zápasů, 
- Turnaj Veteráni 45+ - 25. 6. 2011 - Mnětice - nástup a šoty ze zápasů,  finálevyhlašování vítězů.
- Turnaj trojic - 7. 5. 2011 - Mnětice - 1.
- Turnaj trojic - 30. 4. 2011 - Dražkovice - 123
- Turnaj Pardubice OPEN - 8. 1. 2011 - Dynamo Pce - vyhlašování vítězůFinále K.Vary-Modřice,  SF Modřice-Semily,  SF K.Vary-Maleč,  ČF K.Vary-Dynamo,  19 zápasů ve skupinách a play-off. 

2010 - Soutěže
- 1. liga muži - 17. 4. 2010 - Bělá x Solidarita - 1234567.
- Okres 1. tř - 21. 9. 2010 - Němčice "A" x Dynamo "A" - 123.
- Okres 2. tř - 29. 4. 2010 - Kučerka x Rotr "A" - 1234567.

2010 - Turnaje
- Turnaj Zlatá husa - 9. 10. 2010 - Dynamo Pce - nástupMnětice-ČeperkaSAM-MalečNáchod-Havl. BrodMnětice-TáborSAM-Dynamofinálevyhlašování vítězů

1990 - Soutěže
- Kvalifikace o ligu - 6. 10. 1990 - Sokol Plzeň x VCHZ Pce - 1. část2. část


.